Eddie Sanchez przeciwnikiem Damiana Grabowskiego na MMA Attack 2

16 Marzec 2012
Eddie Sanchez przeciwnikiem Damiana Grabowskiego na MMA Attack 2

Dla wszystkich, którzy mogli mieć wrażenie, że druga karta MMA Attack przedstawia się nieco mniej imponująco niż podczas debiutu, mamy wyśmienitą wiadomość. Organizacja ogłosiła właśnie kolejnego przeciwnika dla najlepszego „ciężkiego” w Polsce.

Do oktagonu z Damianem Grabowskim wyjdzie 29-cio letni Eddie ‚The Manic Hispanic” Sanchez. Amerykanin jest weteranem MMA z rekordem 13-5 i ma na koncie doświadczenie z kilkoma świetnymi nazwiskami. Ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2011-go, pokonując przez decyzję Bretta Rogersa.

Grubo ponad 100 kg i umiejętności bokserskie zagwarantowały mu miejsce w najlepszych, światowych organizacjach MMA, tj. UFC, Bellator i Titan FC. Jego walki tylko dwukrotnie skończyły się przez decyzję.
Niezły bilans jak na kogoś kto swoją karierę sportową zaczynał od baseballu w uniwersyteckim zespole. Niestety plany na profesjonalną karierę pokrzyżował mu wypadek samochodowy, w którym omal nie stracił nogi. Nie jest żadną tajemnicą, że w pojedynku z polskim Pitbullem Sanchez będzie polował na nokaut.

Komentarze