Evans wie jak pokonać Jonesa

autor:
15 Marzec 2012
Evans wie jak pokonać Jonesa

Rashad Evans wie jak pokonać Jona Jonesa – tak przynajmniej twierdzi. W rozwinięciu jego wypowiedź dla oficjalnej strony UFC na ten temat.

Wiem jak go pokonać. Są aspekty jego gry, których nie zmieni. Fakt, że trenowaliśmy razem daje mi dużo pewności siebie. Wiem co muszę zrobić, aby wciągnąć Jonesa w swoją grę. Jones jest wysokim zawodnikiem, więc oczywistym jest, że nie mogę walczyć z dystansu. Muszę go skrócić, aby wprowadzić w życie mój game plan. Widzę wiele dziur w grze Jonesa. Nie ważne kim jesteś – jeśli sprowadzę cię do parteru, to zafunduje ci ground and pound. Myślę, że bardzo to poprawiłem od czasów, kiedy trenowaliśmy razem. Jestem teraz w nowym środowisku, muszę się ciągle uczyć. On tkwi w tym samym środowisku, z tymi samymi trenerami, uczy się tych samych rzeczy. Pokonam Jonesa i zostanę mistrzem wagi półciężkiej UFC

Jones vs. Evans na UFC 145 w Atlancie.

Komentarze

 • chu

  chociaż nie lubie i tego i tego, to chciałbym żeby Jones przegrał ale jest to nie realne. Mało tego, bardzo watpie żeby Evans wytrzymał z nim przynajmniej do 4 rundy…

 • shogun

  nie widze jakos zeby go pokonal, owszem ma szanse ale bardzo ogranicza go jego słaba szczęka. mimo wszystko zycze mu powodzenia. mysle ze bardzo duze szanse pokonania jonesa mialby gegard mousasi. strkinig na poziomie K-1 . swietne BJJ i zapasy ktore non stop rozwija. to jest zawodnik ktory zrobi szum jesli przeniosa go do ufc .

 • GruenbergFilip

  Też wiem jak pokonać Bonesa, ba w UFC na playu zrobiłem już to wiele razy. Najpierw trzeba wejść do klinczu, kilka kolan, takedown i submission. Strasznie proste, wszyscy na moim podwórku znają już ten sposób. Dlatego nie rozumiem po co pisać o tym newsa.

 • egzekutor

  Jones w odpowiedzi:

  W pewnym stopniu napędza Evansa zazdrość. Myślę, że jest słaby emocjonalnie. Dlatego właśnie nie mogę się doczekać, gdy będzie już po walce. On nie jest dla mnie problemem. Mam dzieci, kobietę, mamy wspólne życie, podążam za moimi marzeniami. Jestem na właściwej drodze. Rashard patrzy na całą sprawę, wiesz, gościu odszedł i stworzył własny zespół. Opuścił ludzi, którzy byli dla niego na początku. Gość przechodzi przez życiowe tornado i ja po prostu muszę skrócić jego cierpienie, umocnić się na tronie i powiedzieć mu, by zszedł mi z oczu.

  Źr.: https://mmanasto3.ubf.pl/news.php?readmore=28