FOX chce powstrzymać Rogana. Kto powstrzyma FOX?

22 Marzec 2012
FOX chce powstrzymać Rogana. Kto powstrzyma FOX?


Po rozgrzewce trenujemy gumową gardę…

W jednej z prywatnych rozmów ze Stitchem, słynny Cutman zdradził czemu największa organizacja na świecie zawdzięcza swoją potęgę. To przede wszystkim lojalna ekipa, która raz zdradzona nie zapomina, czego przykładem jest wielu zawodników i osób z kręgów MMA.

Popularny komentator i ikona UFC – Joe Rogan – stanie prawdopodobnie przed jednym z najtrudniejszych testów w karierze UFC. Po podpisaniu nowego dealu z telewizją FOX, ochów i achów nie było końca. Można się było jedynie domyślać, że jedna z największych stacji telewizyjnych wymusi pewne zmiany na organizacji, chcąc wprowadzić własne, sprawdzone rozwiązania.

Okazuje się, że jedną z nich jest próba „wyciszenia” emocji Joe Rogana, który jak wiadomo, podchodzi do swojej pracy niezwykle emocjonalnie i jest to jedna z głównych cech, za które cenią go kibice. Oto głos w sprawie od samego Rogana.

„Spójrzcie. Robię UFC od jak dawna? Kto to k***a wie? 1997. Niezwykle rzadko bywa, że ktokolwiek mówi cokolwiek na temat tego co robię. Ale w momencie w którym zaczęliśmy być wyświetlani na FOX, producent szepnął mi na ucho, że dyrektor powiedział: „Powiedz mu żeby się lekko uspokoił.” Kiedy się czymś ekscytuję, kiedy ekscytuję się czymkolwiek – to jest naturalne. Pompuję wówczas całą sytuację. Kiedy jestem akurat podpalony… oczywiście, że publiczność to lubi! Ale ci pierd****i dyrektorzy, nie mówię o tych z FOX, ta duża grupa ludzi w pozycji producenta, wielu z nich myśli, że są kreatywni. Robię to od zawsze. Oni albo to lubią albo nie. Większość to lubi. Jeżeli to nie brzmi jak twoi kolesie z baseballu czy twoi kolesie z koszykówki… to nie powinno. Naprawdę nie! To inny, pierd****y sport i to jest sposób w jaki to robię. Jeżeli byłby to football, prawdopodobnie nie robiłbym tego w ten sposób. Macie szczęście, że nie klnę! To znaczy jestem szczęściarzem, że mam pracę. Naprawdę, ja też jestem szczęściarzem. Ale całe to gadanie za kulisami „Oh, naprawimy to i tamto. Tak jak z tym co dzieje się w filmach, to samo dzieje się w serialach. To stałoby się również z tym podcastem. Przeniesiemy go do studia i wprowadzimy ekipę reżyserską a później ktoś będzie mi szeptał do ucha – Hej, a może tak zmienimy temat. To jest zły temat. Zdajecie sobie sprawę jak bardzo by byśmy tutaj poszaleli?!”

P.S. Przy okazji żądam przywrócenia gladiatora z czołówki!

Komentarze