Misja Jamesa Thompsona: „zrzucić 20 kg w 7 tygodni”. Rewanż w KSW póki co nie wchodzi w grę…

14 Marzec 2012
Misja Jamesa Thompsona: „zrzucić 20 kg w 7 tygodni”. Rewanż w KSW póki co nie wchodzi w grę…

Po udanym występie w Indiach, doskonale znany polskim fanom z faktu bycia „kontrolowanym” przez Pudziana z dołu, przez cały rewanżowy pojedynek na KSW 17, James Thompson ma w tej chwili jeden cel. Zrzucić zalegające kilogramy… a jest z czego, bo w tak dobrej formie James nie był od dawna. Ponad 140 kilogramów, znacznie mocniej wyrzeźbione niż za czasów występów w Polsce.

„Misja zrzucić 20 kilogramów w siedem tygodni” – taka informacja pojawiła się dzisiaj w godzinach popołudniowych na oficjalnym twitterze Anglika.

Zaciekawiony faktem, postanowiłem napisać do Jamesa, celem dowiedzenia się czegoś więcej a propos terminu i oto co usłyszałem:

„To czas kiedy mam kolejną walkę.”

Collosus ma za sobą pojedynek sprzed kilku dni z Bobem Sappem, kontynuującym co prawda „losing streak”, ale wciąż aktywnym zawodnikiem. Siedem tygodni mogłoby się więc wydawać idealną okazją do występu na zbliżającym się KSW 19, gdzie wystąpi m. in. Mariusz Pudzianowski. Fighter z Wysp chyba na długo zapamięta ostatnią wizytę i będzie omijał nasz kraj z daleka. Na pytanie czy chodzi o KSW 19, odpowiedział:

„Nie stary, jeżeli moja kolejna walka odbędzie się w maju, będzie to SFL (Super Fight League).”

Komentarze