Ken Shamrock otwarcie o dopingu w MMA i konflikcie z Daną

autor:
20 Marzec 2012

Ostatni odcinek „MMA Hour” wydawał się być bardzo zwyczajny, aż do momentu, gdy do Ariela Helwani dołączył na żywo Ken Shamrock (po około 1,5h programu). Legenda sportu opowiada o pieniądzach, które zarobiło dzięki niemu UFC, oskarżeniach Dany White’a o jego niewdzięczność, obecności dopingu w MMA i jego podejściu do sterydów czy manipulacji poziomem hormonów. Opowiada też o bardzo prywatnych sprawach ze swojego życia – dopingu, który stosował, burzliwej młodości pod okiem Boba Shamrocka i okolicznościach wycofania się z walki z Kimbo Slicem. Jeśli interesuje Was historia UFC, zdecydowanie warto wysłuchać co ma do powiedzenia Ken.

Komentarze

 • GruenbergFilip

  To on czy Frank sie juz kiedys przyznal do dopingu?

 • Artur

  Ken już wcześniej o tym mówił.

  Jeżeli chodzi o sam wywiad to jest to epokowe wydarzenie w karierze Ariela. Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy wywiad jaki kiedykolwiek przeprowadził, a śledzę go już od dość dawna.
  Co do meritum – może jestem nieco podatny na sugestie, ale jak chyba w tym starciu to Ken jest na wierzchu. Faktycznie UFC nie ma nic na poparcie swoich tez o milionerach, na wiki można sprawdzić jak dużą zmianę przyniósł powrót Kena do UFC(100tys więcej PPV z 50k do 100k!) i to jest fakt.
  Gość jest bardzo inteligentny, twardo stąpa po ziemi, widać że wiele przeszedł i jest prawdziwym zwierzakiem medialnym. Świetnie czuje się przed kamerą, a przy tym nie robi cyrków, nie wydurnia się. Wszystkim polecam obejrzenie!

 • F. Georgiew

  Jak patrzę na erudycję Shamrocka, to zaczynam wierzyć we wrodzoną inteligencję – przecież ten koleś naprawdę nie miał gdzie się tego nauczyć.

  Oby Ariel poszedł za ciosem i dobierał tak trafnie kolejnych gości (i przy okazji zrezygnował z ludzi, reklamujących swoje szkoły jogi, czy szkoły sztuk walki i gadżety z logiem słynnej rodziny).