Michael Buffer o karierze announcera – wywiad video

10 Marzec 2012
Michael Buffer o karierze announcera – wywiad video

Mieliśmy niebywałą okazję porozmawiać z najsłynniejszym announcerem bokserskim świata, którego złapaliśmy przy okazji sesji zdjęciowej przed „Cro Cop’s Final Fight”. Michael Buffer, brat równie popularnego Bruce’a (announcer UFC), opowiedział nam o swoich początkach biznesu, o tym jak trafił do świata sportów walki a nawet o tym co robi, żeby zadbać o swoje narzędzie pracy, jakim jest jego własny głos.

P.S. W wolnej chwili zaprezentujemy małą niespodziankę, którą przygotowaliśmy dla czytelników wraz z najsłynniejszym announcerem.

Komentarze

 • buka

  a może tak jakieś napisy albo tłumaczenie lub krótkie streszczenie po polsku ;] ?

 • F. Georgiew

  Podoba mi się to, że Bufferowie są faktycznie fanami sportów, w których pracują. Widać, że Michael ma sporą świadomość tego, co dzieje się w boksie, chociażby po tym, jak mówił o polskich fighterach.

  PS: to nie jest szyja rasowego grapplera, 3/10

 • TD

  Panowie… musicie się przyzwyczaić, że na wyjazdach nie ma mowy o żadnych napisach, HD, itp. Na pewno nie przed galą. Po gali to już inna bajka, bo jest czas i możliwości.

  Internet na wyjazdach jest ZAWSZE kiepski, na obczyźnie to już w ogóle porażka, więc idziemy na jakieś ustępstwa. Nie wspominając, że wyjazd kosztuje mnóstwo $$$, zwykle jesteśmy niewyspani, nie dojadamy.

  Pytanie było oczywiście grzecznie zadane 🙂 więc odpowiedź równie spokojna.

 • Kazuba

  Piękna sprawa że tam jesteście;] Czekam na dalsze relacje;]

 • kaczka41

  Świetna sprawa taki wywiad – graty dla portalu 🙂

 • ninja

  A to tutaj kaczkę posiało. 🙂