MMAC 7 – dodatkowa walka i zmiany na karcie walk

05 Marzec 2012
0
MMAC 7 – dodatkowa walka i zmiany na karcie walk

Jak pokazuje historia, rzadko kiedy jesteśmy świadkami eventu, który odbyłby się bez większych komplikacji. Nie inaczej jest w przypadku – znanej już dobrze w środowisku – gali MMA Challengers. Nad ranem otrzymaliśmy świeżą informację od organizatorów, zawierającą dwie wiadomości: dobrą i złą.

Zaczynając od złej. W katowickim spodku nie zobaczymy Tomasza Kondraciuka. Do jutra mamy poznać nazwisko zastępcy dla Artura Kadłubka.

Podobnie sprawa ma się z podopiecznym Damian Grabowskiego – Karolem Ziółkowskim. Z powodu złamanej ręki, Karol musiał zrezygnować z występu a jego zastępcę poznamy również w dniu jutrzejszym.

Jeżeli chodzi o pozytywne aspekty, organizatorzy postanowili zapewnić nam nieco więcej rozrywki i dodali jedną walkę w kategorii 120 kg. Oczywiście w formule MMA a wszyscy zdajemy sobie sprawę, jakie emocje przynoszą ze sobą „ciężcy”. Dodatkowe zestawienie to weteran organizacji M-1 Martin Sołtysik, który zmierzy się z zawodnikiem K-1, debiutującym w formule MMA, Wiesławem Kwaśniewskim.

W dniu jutrzejszym zostanie dodatkowo ogłoszony pełny skład sędziowski gali MMA Challengers 7.

Wciąż można nabyć bilety na galę, dostępne w sieci Eventim, Empik, Saturn, MediaMarkt w cenie 25zł.

Bilety na Galę MMA Challengers 7 upoważniają do wstępu na sobotnią imprezę Testosteron – Męski Maraton, która odbędzie się 10 marca w godzinach 9.00-18.00.

Jeżeli wciąż jest wśród Was ktoś, kto zastanawia się co robić w ten weekend, oto mała zajawka imprezy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o