MMAnews video blog po „Cro Cop’s Final Fight”

13 Marzec 2012
MMAnews video blog po „Cro Cop’s Final Fight”

Trzy dni za granicą, dziesięć godzin składania nakręconych materiałów i około dwa tysiące PLN-ów wydanych, żeby powstał poniższy vblog. Nieźle jak na pierwszy raz a UFC w Szwecji zapowiada się jeszcze „mocniej”.

Komentarze

 • Sony

  Bardzo fajna relacja, zastanawia mnie tylko skąd ten budżet mmanews…

 • TD

  A czemuż to zastanawiają cię sprawy, które w zasadzie nie są twoją sprawą? I wo ogóle niezłe pytanie na podsumowanie – na pewno mogłeś wpaść na ciekawsze…

 • F. Georgiew

  Wow, ostra odpowiedź, chyba trochę za ostra, bo to faktycznie jakaś tam prywatna sprawa, ale w praktyce zawsze pojawi się ciekawość jak to jest, że można sobie pozwolić na wyjazd 1500km, kamery, noclegi, etc., sprzedając x reklam w roku przy x ilości wyświetleń.

  Ja mogę powiedzieć, że wszystko można zorganizować taniej niż się wydaje, a wszystko idzie na tyle dobrze i do przodu, że nie w każdym miesiącu portal musi przynosić zysk na czysto.

 • Sony

  Drogi TD zadałem pytanie, które jest ciekawe dla mnie, nie jestem od tego, żeby wymyślać dla Ciebie na jakieś pytania. Jeśli masz ciekawsze pytania to sam je sobie zadaj i sam sobie odpowiedz.

  Ale skoro się oburzasz to coś jest na rzeczy.
  Ta strona jest w stanie wygenerować na reklamach jakieś 2000 zł brutto (jeśli ktoś płaci więcej to przepłaca). To trochę mało, żeby wyżywić całe grono redaktorskie, opłacić wyjazdy i biuro. Jak nietrudno się domyśleć jest ona zapewne elementem marketingu sklepu takedown w czym oczywiście nie ma nic złego.

 • HadHod

  Fajny VBlog 🙂 Mogliście tylko trochę więcej po oprowadzać bo obiekcie 😛 Budżet jest pewnie z reklam + prywatne pieniądze.

 • F. Georgiew

  Ej, oglądam i faktycznie na bogato, skąd taki budżet MMAnews?

  Fajnie się to oglądało, podoba mi się, że zrobili dobrą oprawę, jednak gale na żywo to jest to. Może pozbyłbym się tylko wejść mniej znanych zawodników, bo to się trochę dłużyło.

  Michael Buffer ma trochę wkurzającą manierę wypowiadania nazwisk w taki sposób, jakby jeszcze nie skończył i zaraz dodał jakąś ksywkę, a tu cisza…

  Wejście Cro Copa jak zawsze epickie. No i dobra końcówka 😉

 • HadHod

  Dodajcie Ajax’a na stronie bo refreshuje stronę ręcznie a tu mi się kilka komentarzy pojawia 😀 Mój miał być drugi jako komentarz do pierwszego a wylądował niżej 😛 Taka mała rada od czytelnika.

 • SynSwaroga

  Nie lubie cie wojtku ogladac takim niewyspanym, popraw to.

  A ten kot na koncu z czego sie smieje, chyba z samego siebie…

 • dantev

  Dobra rzecz…ale przydałyby się napisy dla ludzi nieszprechających i w momentach, w których nic nie słyszać. Poza tym fajna przygoda. Gratulacje.
  Przychylam się do uwag Frankiego. Niektóre ujęcia za długie. Statyczne. Mogło być połowe krócej a ciekawiej…..no i gdzie afterparty :)? NIgdzie się nie wepchałeś ? Nie wierze 🙂

 • TD

  Przypatrz się małym zdjęciom to odpowiedź o after masz gotową 😉 było ale małe i przytulnie… długo myślałem nad tym co uciąć ale nie mogłem a uwierz mi, było dłuższe.

  Co do ajaxa do komentarzy, to już kiedyś próbowaliśmy ale niezbyt to działało. Może spróbujemy czegoś innego.