O nowym dealu telewizyjnym MMA Attack

autor:
05 Marzec 2012
O nowym dealu telewizyjnym MMA Attack

Wczoraj, dzięki czujności MMARocks dowiedzieliśmy się, że Mateusz Borek „wygadał się” wczoraj w programie „Się kręci” na temat umowy pomiędzy MMA Attack, a telewizją Polsat Sport. Redakcja tego portalu napisała także, że nieoficjalnie potwierdziła obecność MMA Attack na kanale dotychczas zarezerwowanym dla gal KSW. Dziś poprosiliśmy o komentarz i zasięgnęliśmy opinii u związanych z polskim MMA i dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy.

Oficjalne stanowisko MMA Attack, wyrażone przez Radosława Stańczyka, managera do spraw organizacji zbliżającej się gali mówi wyraźnie, że nic nie zostało jeszcze podpisane i wciąż prowadzone są rozmowy z kilkoma telewizjami, a Polsat Sport jest tylko jedną z pięciu opcji branych pod uwagę przez federację. Po bardziej szczegółowy komentarz zostaliśmy odesłani do samego Mateusza Borka, który jest pierwszym źródłem tej informacji.

Z kolei inne, niezwiązane z MMA Attack źródła podają, że podpisywanie umowy jest już w fazie końcowej lub nawet się dokonało, a federacja będzie musiała zapłacić bardzo dużą kwotę za transmisję na tym konkretnym kanale – dodajmy, że będzie to kwota przekraczająca rynkową wartość takiej umowy. Informacja ta powinna być postrzegana w kategorii „plotki”, niemniej środowisko MMA jest wbrew pozorom małe i bardzo hermetyczne, dlatego tak naprawdę ciężko jest ukryć pewne informacje.

Z przeprowadzonych rozmów wynika, że faktycznie „coś” jest na rzeczy i w najbliższym czasie będziemy mogli spodziewać się ogłoszenia przez federację MMA Attack nowego dealu z Polsatem Sport. Jednak warto zachować do tej informacji odpowiedni dystans, ponieważ dopóki umowa nie jest podpisana – a na ten temat otrzymaliśmy sprzeczne informacje – wszystko jest możliwe.

Komentarze