Pro Fight 7 – znamy termin i nowe, jeszcze ostrzejsze zasady!

autor:
14 Marzec 2012
2
Pro Fight 7 – znamy termin i nowe, jeszcze ostrzejsze zasady!

28 lipca zobaczymy w akcji zasady PRIDE (z dozwolonymi stompami i soccer kickami) połączone z łokciami, które dopuszczone są w UFC. Informacja prasowa od organizatora w środku posta.

Organizacja PRO FIGHT ma przyjemność poinformować, że następna gala MMA, a więc PRO FIGHT 7 odbędzie się 28 lipca 2012 roku. O dokładnym miejscu gali poinformujemy już wkrótce na naszej stronie internetowej. Prosimy więc jeszcze o chwilę cierpliwości.
I tym razem w najmocniejszej klatce polskiego MMA, będziemy mogli podziwiać umiejętności i ducha walki najlepszych zawodników polskiej jak i światowej sceny mieszanych sztuk walki. Jak zawsze na PRO FIGHT walki odbędą się według przepisów dopuszczających najwięcej technik MMA. I tutaj pierwsza niespodzianka, gdyż od najbliższej gali, a więc PRO FIGHT 7 wprowadzamy do zasad walki również możliwość zadawania ciosów łokciami. Mamy nadzieję, że obok stompów i soccer kicków (znanych m.in. z poprzednich naszych gal czy też z gal PRIDE FC) dodane łokcie urozmaicą i wzbogacą widowisko sportowe jakim jest niewątpliwie walka MMA.

Chcielibyśmy także odpowiedzieć w związku z pojawiającymi się pytaniami czy planujemy na najbliższej gali wprowadzenie tzw. walk celebrytów, sportowych emerytów, banitów z innych sportów walki czy też pseudo sportowców, ładnie nazywanych tzw. freak fightami. Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Stanowczo i niezmiennie nie idziemy w tym kierunku. Robimy galę MMA, a więc galę złożoną z walk podczas, których swoje umiejętności konfrontują zawodnicy MMA. A więc nie galę na której główną atrakcja są tzw. „walki popularnych trutni” które co prawda przyciągają zainteresowanie szerszej publiczności, robiąc zarazem zamieszanie, ale trwają zazwyczaj mniej niż minutę, pozostawiając głównie niesmak na tle sportowym.

Chcemy również zapewnić wszystkich ortodoksyjnych fanów jak i sympatyków MMA, że i tym razem nie zawiedziemy. Skład walk będzie naprawdę mocny! Już wkrótce więcej informacji na ten temat.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
FranzYeri Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Franz
Gość
Franz
Offline

Prawdziwe vale tudo :)!

Yeri
Gość
Yeri
Offline

Fajnie:)