Promocja dla czytelników MMAnews.pl w sklepie megasuple.com

autor:
16 Marzec 2012
Promocja dla czytelników MMAnews.pl w sklepie megasuple.com

Pragniemy poinformować Was o tym, że portal MMAnews.pl nawiązał współpracę ze sklepem megasuple.com, który zajmuje się sprzedażą odżywek dla sportowców. Z tej okazji nasz nowy partner przygotował promocję produktu Carnotrix tylko dla użytkowników MMAnews.pl. Link do produktu oraz dane na jego temat w środku posta.

Carnotrix to zaawansowany preparat przedtreningowy, zawierający prekursory produkcji karnozyny i tlenku azotu w organizmie. Intensywny trening prowadzi do znacznego zakwaszenia, które nasila katabolizm włókien mięśniowych oraz powoduje gwałtowny spadek wydolności organizmu. Carnotrix ogranicza ten proces, zwiększa odżywienie i dotlenienie mięśni oraz aktywuje enzymy odpowiedzialne za ich skurcze. Preparat wpływa na wzrost siły i wytrzymałości oraz redukcję zakwaszenia mięśni, co pozwala ćwiczyć dłużej i intensywniej bez objawów zmęczenia.

A tutaj link do produktu https://megasuple.com/p,1691,CARNOTRIX_180_tab_dla_MMA_News.html.

Polecamy również zapoznać się całym asortymentem sklepu, bo na pewno znajdziecie interesujące towary w atrakcyjnych cenach.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Jak będziesz miał Łuakszu wpływ na wybór produktu, to następnym razem proszę o BCAA 😛

 • TD

  Franek szuka czegoś na grapplerską szyję… no i na bichol

 • saku

  Damn. Jakiś tydzień temu zamówiłem sobie beta-alaninke. Ale następnym razem już wiem gdzie złożę zamówienie.

 • hells

  Nie kupujcie tego gówna

 • F. Georgiew

  Hells, konkrety prosimy.

 • Damian

  Co śadzicie o tym porodukcie uprawiamn sztuki walki MuayThai, MMA, BJJ, Sambo i potrzebuje dawki adrenaliny przed trenindowej do tej pory używałem Adrenaliny Mountain Dew z kożeniem zen szen, oraz óznych innych dopalaczy typu Napalm, Doryan Yate, itp. oraz stekow creatynowych., Tu widze 180 tabbletek za 99 zł. a jakie dzialanie , jaki smak tego specyfiku ???

 • F. Georgiew

  Jako produkt dający kopa myślę, że mogłoby się sprawdzić, ale w połączeniu z kofeiną w tabletkach. Moim zdaniem w przypadku Carnotrixa, którego próbkę dostałem kiedyś od kolegi z konkurencyjnego portalu, główna różnica jest w tym, że po treningu nie czujemy tego spięcia i zdołowania w mięśniach i stawach, co jest chyba efektem działania beta-alaniny. Dlatego można zrobić dłuższy, cięższy albo po prostu drugi trening. Jeśli chodzi o kopa, to specjalnego nie poczułem, była po prostu zwykła, solidna forma, ale to można nadrobić zwykłą kofeiną (i uzupełniając jednocześnie magnez).