Przeciętna oglądalność TUF: Live

autor:
20 Marzec 2012
0
Przeciętna oglądalność TUF: Live


już w ten piątek walka, której nie możemy się doczekać!

„The Ultimate Fighter” borykał się z problemami z oglądalnością jeszcze na Spike. Przypomnijcie sobie jak niewiele odcinków od 11 sezonu przekroczyło oglądalność 2 milionów widzów. Przeprowadzka na FX bynajmniej nie sprawiła, że ratingi drastycznie skoczyły, zresztą zobaczcie sami.

Pierwszy odcinek nowego TUFa oglądało 1,3 miliona widzów, co jest wyjątkowo przeciętnym wynikiem. Co prawda transmisja jest w piątek wieczorem na nowej stacji, ale czas na wytłumaczenia dla „The Ultimate Fightera” już minął. Widocznie widownię FX należy wykształcić, tak jak było to w przypadku Spike. Poprzednie premierowe odcinki miały nieco wyższą oglądalność – TUF 11 – 1,9 mln, TUF 12 – 1,6 mln, TUF 13 – 1,5 mln, TUF 14 – 1,5 mln.

Z kolei epizod drugi, z walką która zakończyła się zaskakującym nokautem, obejrzało zaledwie 1,1 mln osób. Wygląda na to, że informacja o programie nie dotarła do wystarczającej liczby osób, albo nie była na tyle ważne dla ich życia, by włączać nowy kanał w nowym terminie.

UFC póki co nie wydaje się czerpać wielkich korzyści z przeprowadzki na FOX. Do wielu przedsięwzięć muszą dopłacać, a gale transmitowane na nowych stacjach cieszą się oglądalnością porównywalną do powtórek puszczanych w tym samym czasie na Spike TV. Budowanie nowej bazy fanów i przeciąganie starych musi najwyraźniej trochę potrwać – ja nie mam wątpliwości, że idzie to w dobrym kierunku, ale chciałbym żeby UFC nie musiało się uczyć na błędach i żeby wszystko wychodziło im za pierwszym razem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o