Rampage prosi o zwolnienie z UFC

autor:
11 Marzec 2012
Rampage prosi o zwolnienie z UFC

Quinton Jackson znany jest z tego, że bardzo emocjonalnie podchodzi do swoich porażek. Ostatnimi laty przechodzi jednak samego siebie, co chwila ogłaszając na nowo koniec kariery, różnego rodzaju przerwy i wielkie powroty. Dziś na swoim Twitterze wprost powiedział, że chciałby opuścić szeregi UFC i walczyć poza tą organizacją, ponieważ nie spełnia ona jego wymagań.

Rampage oskarża Zuffa o zabranie mu miłości do sportu.

Mam nadzieję, że UFC wypuści mnie żebym mógł robić swoją robotę, zabrali mi miłość do walki po walce z Forrestem.

Kolejne wpisy, w których odpowiadał fanom były równie szalone.

Nie chcę dla nich dłużej walczyć, PRIDE zrobiło ze mną to samo.

Kto dba o to, że to UFC? Mogę dawać lepsze walki dla innych organizacji

Przed Rampagem faktycznie jest kilka możliwości. Mógłby walczyć dla łączonych eventów DREAM i ONE FC, nowopowstałej SFL, a także Bellatora, czy – co jest już naprawdę mało prawdopodobne – dla gal w Brazylii (Amazon Forest Combat) czy Europie (KSW, BAMMA). Myślę, że Danie skończy się cierpliwość do tak marudnego i wymagającego zawodnika i wkrótce Jackson może naprawdę zacząć rozglądać się za nową organizacją. Albo, jak napisano złośliwie na CagePotato, wskrzesić pomysł stworzenia muzycznego zespołu.

Komentarze

 • Sebus

  Rampage vs Błachowicz ? kto wie 🙂

 • F. Georgiew

  Jest to tyle realne, że Rampage jest dość mocno związany z klubami, z którymi już kontaktowali się K&L – np. Wolfslair Academy. Choć oczywiście na razie Quinton jest w UFC, a potem będziemy po niego na x miejscu w kolejce.

  Ja bym chciał zobaczyć nie samą walkę, a wejście do ringu przy tej oprawie, którą ma KSW – to by było mini-PRIDE na żywo.

 • Sony

  Od kasy mu się w dupie poprzewracało

 • Blade

  KSW nie stać na Quintona.

 • Ariel

  Jeszcze będzie chciał wrócić, jeżeli go zwolnią. 🙂