Rekordowo niska oglądalność Bellatora 61

autor:
21 Marzec 2012
Rekordowo niska oglądalność Bellatora 61

Bellator rozwija się bardzo prężnie, zwiększając jakość produkcji i coraz sprawniej organizując swoje eventy. Nie przekłada się to jednak na oglądalność gal BFC, która w przypadku ostatniej z nich okazała się być rekordowo niska. Średnia oglądalność na poziomie 108.000 ludzi oznacza spadek o 60.000 względem ostatniej gali.

Na oglądalność Bellatora 61 wpłynęła najprawdopodobniej transmisja pierwszego tygodnia mistrzostw zapasów pod szyldem NCAA. Zobaczymy, czy faktycznie będzie tak w przypadku przyszłej gali, ale wstępnie potwierdzałyby to słabsze wyniki TUF: Live i Spike TV.

Jak zauważył Jason Cruz z MMA Payout, spektakularny nokaut Briana Rogersa obejrzało na YouTube 385.000 ludzi, co nie tylko przebija oglądalność karty, ale też daje możliwości promowania w przyszłości tego zawodnika, który spośród dziewięciu zwycięstw aż osiem zawdzięcza nokautom. Bellator potrzebuje charakterystycznych fighterów, ponieważ turniejowy format nie sprzyja budowaniu hype’u przed walkami i Brian Rogers, który nigdy nie zwyciężył decyzją wydaje się być odpowiednią do tego osobą. Tylko czemu wyrzucono Wilsona Reisa?!

Komentarze