Roy Nelson podbija stawkę

07 Marzec 2012
Roy Nelson podbija stawkę

Dzięki czujności jednego z naszych czytelników (THX „Wonsz”), dotarło do nas info prosto z Twittera Roya Nelsona. Niedawny zakład o 100 tysięcy fanów na Facebooku, które sprawiłyby iż „Big Country” zejdzie do pół ciężkiej, to nic w porównaniu do kolejnego newsa.

Zapytany przez jednego z fanów czy po przekroczeniu 200 tysięcy fanów na FB, zawalczyłby z Andersonem Silvą, Roy odpowiedział twierdząco.

Idąc tym torem rozumowania, za 300 tysięcy możemy spodziewać się, że Nelson zakręci się na głowie a następnie zrobi szpagat. Po 400 tysiącach prawdopodobnie pójdzie w ślady Małysza i zacznie skakać na nartach. Nie ma to jak „spalić” przedni dowcip…

Komentarze

 • Sony

  I takt nikt by mu tej walki nie dał

 • vonski

  Póki co ma walczyć z Silvą, tylko że Antonio. Więc LHW musi poczekać.

 • Blade

  Co za głupi news. Dlaczego miałby nie zawalczyć z Andersonem ? Przecież nie napisał, że zbije do MW. Inna kwestia – czy Anderson zgodzi się na taką walkę. NIE, nie zgodzi. I koniec tematu.

 • Blade

  Pomijając fakt, że tam jest napisane – SILVA, a nie Anderson Silva. TAk czy siak walczy z Antonio Silvą, więc ten news nie ma żadnego sensu. Myślałem, że rzeczywiście coś ciekawego zaoferował.