Roy Nelson vs. Antonio Silva na UFC 146

autor:
07 Marzec 2012
Roy Nelson vs. Antonio Silva na UFC 146

Ewentualne zejście Roy’a Nelsona do kategorii półciężkiej musi poczekać – oficjele Zuffy poinformowali dzisiaj, że Big Country powita Antonio Silvę w progach UFC. Do starcia dojdzie na gali UFC 146, gdzie main eventem będzie walka o prymat w królewskiej kategorii Junior dos Santos vs. Alistair Overeem. Dla Nelsona będzie to walka o pozostanie w najlepszej organizacji na świecie. Bilans jego ostatnich występów to 1-3 (ostatnia porażka z Fabricio Werdumem na UFC 143). Silva równiez ostatnio zaznał smaku porażki – w półfinale Gran Prix Strikeforce w wadze ciężkiej został znokautowany przez Daniela Cormiera. Zmiany na kartach walk możecie śledzić tutaj.

Komentarze

 • Sony

  Trzeba przyznać, że te trzy ostatnie przegrane Nelsona to czołówka HW, Dos Santos, Mir i Werdum. Nawet przy porażce z Silvą nie sądze, żeby go wywalili. Dadzą mu pewnie jeszcze Carwina jak się wykuruje.

 • Sony

  Jeszcze Mir – Cain na 146. Swoją droga pojechane, że są gale UFC, których nie chce mi się nawet oglądać, a tu trzy takie walki zapakowali w jedną gale.

 • byzantin

  Overeem vs. Dos Santos
  Mir vs. Cain
  Big Nelson vs. Antonio Silva

  PEŁEN WYPAS SIĘ ZAPOWIADA…ZOBACZYMY

 • dsa

  no rozpiska konkretna;)

 • vonski

  Byle się nie połamali do tego czasu, bo coś czuję, że pewnie z powodu jakiś kontuzji całej szóstki nie zobaczymy…

 • majhe

  stawiam na overeema- velasqueza- i na nelsona jds bije po buzi a boli