Shinya Aoki w singapurskim Men’s Health

autor:
18 Marzec 2012
Shinya Aoki w singapurskim Men’s Health

Shinya Aoki, najprawdopodobniej z okazji współpracy z ONE FC, został umieszczony na okładce najnowszego numeru Men’s Health w Singapurze. W środku ukazał się wywiad, w którym opowiada między innymi o swoim parterze i muay thai, klubie Evolve MMA, podejściu do walk, tytułów i organizacji.

Komentarze

 • super, mam teraz kupic singapurski mens health? to reklama magazynu, czy ma tu byc jakas wartościowa informacja, a ja ją przeoczyłem?

 • F. Georgiew

  Informacja jest taka, że nietuzinkowy zawodnik z Japonii pojawił się na okładce zagranicznego magazynu. Świadczy to też o kopie, które dało w tych okolicach ONE FC rozwojowi MMA, a także o tym jak dobrze Victor Cui promuje swoją galę i gym Evolve MMA. Jak zawodnicy będą się pojawiać na okładkach zawsze będziemy to wrzucać, bo to świadczy o rozwoju sportu. Nie udaję, że to wielki news, dlatego nie wrzucam tego z „czytaj więcej”.

  Podpowiem też, że ktoś kogo to interesuje dotrze do singapurskiego MH i przeczyta, zwłaszcza, że jest po angielsku.

  Możesz też po prostu jarać się jego kalafiorami, jak każdy normalny fan MMA 😉

 • problem w tym, ze to dalej malo wartosciowa, bo niepelna informacja. to tak, jakby w wiadomosciach podali ze premier rozmiawial z prezydentem. kropka. super, bo sie spotkali, sukces dyplomatyczny ich biur. dobre dla Polski, bo pewno sie porozumieją w jakiejs sprawie. super news, prawda?
  poprosze o wiecej dociekliwosci w zdobywaniu „newsów”, pane redaktorze.
  ps. dziwne masz pojęcie normalności.

 • F. Georgiew

  Nie każdy news musi nieść za sobą jakąś konkretną wiadomość, nie robimy tutaj centrum suchych informacji o MMA.

  Jeden potraktuje to jako fotkę dnia, jeden jako wskazówkę żeby poszukać singapurskiego MH na warez-bb, a inny skojarzy to z ONE FC.

 • HadHod

  @F. Georgiew A szkoda, bo ja podzielam zdanie użytkownika „fotokorpus – MMAhub.pl” 🙁 IMO Piszesz najlepsze newsy na tym portalu ale po takich jak ten jestem rozczarowany.

 • TD

  Panowie, czytelnicy dla nas się liczą, ale c’mon guys… rozczarowanie, itp. to za duże słowa. Nie podoba się news to do następnego. Są newsy, są ciekawostki i do takich ten post się zalicza. Myślę, że nie będziemy musieli podejmować już kolejnej, podobnej dyskusji a przynajmniej nie zamierzamy i dalej robimy swoje.