Shogun chce walczyć w Brazylii

autor:
29 Marzec 2012
Shogun chce walczyć w Brazylii

Mauricio Rua nie walczy od listopada zeszłego roku, kiedy to stoczył epicką batalię z Danem Hendersonem. Jego powrót do klatki to jak na razie zagadka – miał walczyć z Quintonem Jacksonem, ale ten zdecydował się poddać operacji obu kolan i Rua pozostaje bez rywala czy chociażby wskazanej gali, na której miałby wystąpić. Brazylijczyk ma dość bezczynności i chciałby walczyć w czerwcu w Brazylii. Fragment wywiadu, jakiego udzielił Tatame znajdziecie w środku posta.

O udziale w UFC 147:

Chciałbym być częścią tej rozpiski, ponieważ będzie to olbrzymie wydarzenie. Chciałbym wziąć w nim udział, ale muszę czekać na to, co zadecyduje UFC.

O walce przed 60 000 kibiców:

Byłoby to bardzo ekscytujące. Na stadionie Engenhao może być trzy razy więcej ludzi (niż w HSBC Arena w Rio). To wręcz przytłaczające dla zawodnika. Pracuje dla UFC, więc muszę czekać na ich ruch.

UFC 147 odbędzie się 23-ego czerwca na stadionie piłkarskim Engenhao. Main eventem gali będzie pojedynek o tytuł w wadze średniej pomiędzy Andersonem Silvą, a Chaelem Sonnenem. Trudno mi znaleźć sensownego rywala dla Shoguna, pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to Phil Davis.

Komentarze