Sonnen o Andersonie i „Justinie Bobrze”

autor:
27 Marzec 2012

Sonnen jest już nieco monotonny, ale wciąż wymyśla niesamowite porównania i nawiązania. Ten facet w zeszłym wcieleniu musiał być poetą. Tym razem mówi o problemie, który mają żebra Andersona i czym powinien się zająć Brazylijczyk zamiast śpiewania do hamburgerów i tańczenia z „Justinem Bobrem”. Tłumaczenie w środku posta.

Anderson powiedział, że mam przestać mówić a zacząć trenować? Moja odpowiedź jest prosta – dlaczego? *długa pauza* Dlaczego miałbym to zrobić? Swoją drogą Andersonie, gdybym chciał twojej opinii to bym ją z ciebie wytłukł. Przestań łazić dookoła oferując darmowe porady, dlaczego nie pójdziesz po cienkopis i nie narysujesz nim łysiny Stevena Seagala? Jego kształt włosów jest mniej więcej równie autentyczny co jego umiejętności walki. Idź śpiewaj do swoich hamburgerów i tańcz na scenie z Justinem Bobrem, a ja uporam się z moją ciężką pracą tak, jak robiłem to w trakcie ostatnich pięciu lat twojej nieobecności. Nie liczysz się Andersonie. Kiedy do mnie mówisz, nie mów do mnie jakbyśmy byli sobie równi, bo nie jesteśmy. Zatrzymałem cię i zatrzymam cię znowu. Jesteś udręką dla mnie i wszystkich innych, unikałeś mnie przez sześć lat… Wymyśliłeś wszystkie możliwe trudności, by ze mną nie walczyć, a ja odpowiedziałem na nie wszystkie, włącznie z przyjechaniem do Brazylii, tak jakby to był jakiś wielki problem. Co to za różnica, nie walczę z tobą w Brazylii, nie walczę z tobą w Chicago, nie walcę z tobą na Florydzie, walczę z tobą w octagonie, a kiedy się tam znajdziemy zatrzymam cię tak, jak ostatnio. Możesz narzekać na swoje żebra. Jestem pewien, że twoje żebro cierpiało, bo jest w środku tchórza. To jest problem, który mają twoje żebra. Ten sam problem mają twoje ręce i nogi – są przyczepione do ciebie głupku! Także będę do ciebie przyczepiony przez 25 minut albo do momentu, w którym się poddasz.

Komentarze

 • Spajki

  Pomyliły wam się chyba filmiki.

 • Blade

  Podbijam, nie ten film 😉

 • F. Georgiew

  Na szybko z telefonu, moze ktoś podmieni: https://www.youtube.com/watch?v=QV5iUTLDSU4&feature=channel

 • GruenbergFilip

  Ten przez.przypadek wrzucony filmik tez dobry. Dawno nie slyszalem Chaela gadajacego o czyms innym niz Silva.

 • Slawek

  oglądałem ostatnio film „anderson silva – like a water”. film dokumentalny wiadomo o kim:D. Pokazuja w nim pare walk andersona, mówią sporo o tym jego kompromitującym występie z Maią i o przygotowania do pierwszej walki z sonnenem. W pewnym momencie, gdzies w połowie filmu zacząłęm się smiać. Kamera nagrała rozmawiajacych ze soba minotauro i andersona:
  (przytaczam z pamięci, więc tłumaczenie moze nie byc dokładne)

  Anderson:posłuchaj mnie bracie, poddam go, on odklepie…
  Minotauro(zdziwiony):nie no co ty, znokautujesz go przecież…
  Anderson:nie… poddam go

  Krótka gadka, a daje do myslenia. przypominam, że miało to miejsce rpzed walką.