Strategiczne zagranie KSW – jednak Łódź

27 Marzec 2012
Strategiczne zagranie KSW – jednak Łódź

Na kilka miesięcy przed galą mówiło się, że dziewiętnasta gala Konfrontacji Sztuk Walki rozegra się w Gdańsku/Gdyni lub na Śląsku, prawdopodobnie w Katowicach. Ostatecznie jednak – z racji konkurencyjnego MMA Attack 2 w katowickim Spodku – wybór padł ostatecznie na Łódź.

Prawdopodobnie organizatorzy KSW doszli do wniosku, że dwie duże gale w przeciągu miesiąca, mogłyby być aż nadto dla śląskich fanów a jak wiadomo, w grę wchodzą również ograniczone finanse przeciętnego fana MMA. Event odbędzie się 12-go maja w dobrze znanej już Atlas Arenie, która pomieści aż trzynaście tysięcy widzów.

Hardcorowi fani wreszcie nie będą mieli na co narzekać, bo wszystko nareszcie odbędzie się wg właściwej kolejności. Mariusz Pudzianowski będzie w drugim pojedynku wieczoru a Mamed Khalidov odzyska swoją pozycję nr 1, jako main event. Poza tym wielce oczekiwany pojedynek Michała Materli o pas wagi średniej. Na dokładkę zobaczymy Antoniego Chmielewskiego, którego przeciwnik nie jest jeszcze w tej chwili znany oraz efektownego Aslambka Saidova.

Wisienką na torcie ma być historyczne zestawienie Pań, które mają otworzyć nowy rozdział w KSW. Atrakcyjne Panie – w tej roli mistrzyni świata K-1 Rules Marta Chojnoska oraz doświadczona w MMA Paulina Suska – pokażą, czy widzowie w Polsce chcą oglądać takie show.

Jeżeli od dawna planowaliście wybrać się na kolejny event, czym prędzej uderzajcie TUTAJ, gdyż sprzedaż biletów ruszyła już na dobre i wg wszelkich znaków na niebie, miejscówki rozejdą się jak świeże bułeczki.

Komentarze