Fedor zawalczy 21 czerwca w St. Petersburgu

autor:
06 Kwiecień 2012
0
Fedor zawalczy 21 czerwca w St. Petersburgu

Choć mało kto wierzy jeszcze w powrót Fedora do walk z najlepszymi, każda informacja o walce na M-1 czy w Japonii powoduje w większości fanów drobne ukłucie w serce, że to jednak nie UFC. Evgeni Kogan ogłosił dziś na Twitterze, że Fedor zawalczy w St. Petersburgu 21 czerwca. Nie znamy póki co przeciwnika, jednak na wszelki wypadek napiszę o jednym – UFC nie wybiera się póki co do Rosji, a Alistair Overeem nawet złapany na dopingu wciąż związany jest kontraktem z UFC, także nie łączcie tego nazwiska z osobą Rosjanina. Z kim może zmierzyć się Rosjanin?

Od dłuższego czasu mówi się o zestawieniu Fedora z Bobbym Lashleyem. Walka miała już parę razy dojść do skutku, ale amerykański wrestler nie okazał się tak dobry i przebojowy jak Brock Lesnar i jego gwiazda nieco wyblakła. Nie zmienia to faktu, że jest to najprawdopodobniejsze zestawienie.

Oprócz tego wolny pozostaje Tim Sylvia, który ma po swojej stronie ten atut, że poważnie traktuje swoją karierę i cały czas zabiega o powrót do UFC, pnąc się powoli z powrotem ku wyżej notowanym miejscom w rankingach. Jego porażka z Rosjaninem była jedną z głośniejszych walk w historii MMA i choć to Emelianenko powinien zabiegać teraz o rewanże i walki z czołówką, z pewnością Tim jest jedną z lepszych możliwości, które znajdują się na horyzoncie.

Stosunkowo solidnym rywalem wydawać się może związany z Bellatorem Cole Konrad – nie sądzę żeby Bellator blokował jego występ dla M-1, ponieważ walka z Fedorem to wciąż trampolina jeśli chodzi o metody zwiększenia rozpoznawalności swojego nazwiska. Ostatecznie M-1 może zdecydować się na danie walki wschodzącemu Guramowi Gugenishviliemu lub Toddowi Duffee, lub któremuś z weteranów z listy – Arlovski, Kharitonov czy nawet Mirko Cro Cop.

Rolles Gracie, Tim Sylvia, Todd Duffee, Joey Beltran

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o