Florian ostro o zawodnikach stosujących doping

autor:
11 Kwiecień 2012
5

Wczoraj Bas Rutten wyśmiał każdego, kto stosuje doping, a także wyrzekł się stosowania go na którymkolwiek etapie życia, a dziś Kenny Florian zabrał głos w tej sprawie, używając dość celnych porównań. Czy to jakiś nowy trend lub polecenie „z centrali” w MMA, czy może pojedyncze wystąpienia, które zbiegły się ze sobą w czasie? Tłumaczenie w środku posta.

Jako czystego zawodnika to naprawdę mnie wkurza. W tym sporcie chodzi o honor, technikę i dyscyplinę. Kiedy ten sport stał się rywalizacją o to, kto ma dostęp do lepszych PED i kto może lepiej uporać się z testami. PED pozwalają trenować ci dłużej, mocniej i regenerować się szybciej. Zdecydowanie dają przewagę. To nie jest baseball, gdzie uderzasz piłki, to jest walka, gdzie uderzasz ludzi prosto w twarz. Jak możesz czuć się dobrze jako zawodnik, wiedząc, że ich używałeś? Także fani powinni być wściekli. Ile walk minie nas przez oblane testy przed i po walce. Nie róbcie tego głupcy. Losowe testy muszą posłużyć za rozwiązanie. To będzie jedna i jedyna opcja, która ukróci oszustów długoterminowo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
dantevPPVmasterSo8o8o8Uirapuru Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dantev
Gość
dantev
Offline

Tnąc naście kilogramów sam sobie szkodzi….druga sprawa jak osiągnął tą wycinkę. Tak czy siak nie porównywałbym robienia wagi do dopingu ale jestem też absolutnie za tym żeby waga była godzinę przed walką.

PPVmaster
Gość
PPVmaster
Offline

Co jest złego w naturalnym cięciu wagi?

S
Gość
S
Offline

Powiedział ten co w pogoni za pasem mistrzowskim prawie wpadł w anoreksję. Wiadomo doping to plaga ale dla mnie oszustwem jest także przesadne, wręcz skrajne, zbijanie wagi.

o8o8o8
Gość
o8o8o8
Offline

Ja tylko czekam na wyniki testów Sonnena oraz czy będą go równie skrupulatnie testować jak Overeema.

Uirapuru
Gość
Uirapuru
Offline

Zawsze, w jakiś sposób, przekłada się to na pieniądze. Nawet jeżeli zawodnik wygrywa zawody czysto „prestiżowe”, to prestiż pozwala mu potem zarabiać: prowadzi seminaria, własny klub itd. To ważne dla kolesia, który wyrwał się z faveli i sport to jedyne co ma i umie. Uczniów zawsze nakręcać mu będzie fakt, że „koleś jest dobry”. A zawodnicy dzielą się na uczciwych i wygrywających. Tak było zawsze i tak będzie zawsze.