Hector Lombard oficjalnie w UFC

25 Kwiecień 2012
3
Hector Lombard oficjalnie w UFC

Kilka dni temu pisaliśmy o możliwości przejścia mistrza wagi średniej Bellator FC – Hectora Lombarda, do największej organizacji MMA na świecie. W rozmowie z mmafighting.com właściciel BFC Bjorn Rebney, potwierdził ostatecznie to, o czym snuł jedynie teoretyczne rozważania przed weekendem i dzisiaj jest już faktem, że człowiek o najdłuższym paśmie wygranych (25 wygranych i 0 porażek od 2006 roku) będzie walczył w UFC.

Oto oficjalny komentarz szefa organizacji Bellator:

„Mamy model biznesowy w którym podejmujemy decyzje oparte na analizowanych danych. Od pierwszego dnia powstania, podejmowaliśmy je w oparciu o istniejące przykłady, nic hipotetycznego. Przykład UFC jest większy i oparty na sprzedaży pay-per-view, i umowa którą zaproponowali Hectorowi będzie się wiązała finansowo ze sprzedażą pay-per-view. Podczas gdy PPV może odgrywać sporą rolę w dalszej przyszłości Bellatora, dzisiaj jednak nie odgrywa. Więc, spełniliśmy nasz obowiązek i przejrzeliśmy kontrakt UFC pod względem naliczania opłaty naszej publiczności za możliwość oglądania Hectora vs. umieszczenie go w darmowej telewizji i zdecydowaliśmy pozwolić UFC podpisać z nim kontrakt, gdzie jestem niezwykle pewny, iż zwycięży tytuł wagi średniej.”

Bellator – w rzeczy samej – zrobił olbrzymi wkład, zarówno finansowy jak i systematycznie podnosząc poprzeczkę Lombardowi, by dzisiaj jego nazwisko było jednym z najbardziej szanowanych w tym biznesie.

„Nie ma sensu, żeby dłużej zwlekał. Hector był świetnym fighterem u nas i nie ma wątpliwości, że poradzi sobie rewelacyjnie będąc w UFC. Od dawna powtarzałem, że jest najlepszym zawodnikiem wagi średniej na świecie i wygra pas bardzo szybko.”

Utrata tak dużego nazwiska, na którym zbudowano markę Bellatora, musi boleć. A to jak bardzo będzie bolało, okaże się już niedługo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BYZANTINTapoutdeal1989mike Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
BYZANTIN
Gość
BYZANTIN
Offline

W UFC będzie zdemaskowany, w Bellatorze był karmiony w większości puszkami, kiedy dostał Shlemenke zaczeły się kłopoty, w UFC będzie średnią puszką do obijania.

Tapoutdeal1989
Gość
Tapoutdeal1989
Offline

Szkoda mameda na ksw siano się zgadza ale nigdy nie będzie wiedział czy jest najlepszy taka kariera na 50 procent szkoda elo .

mike
Gość
mike
Offline

Osobiście nie wiem czy Hector jest aż tak przygotowany na 5 rund… Z aLeksandrem Shlemenko widać było, że wystrzelał się szybko.