Nick Diaz w super fight na turnieju BJJ

04 Kwiecień 2012
0
Nick Diaz w super fight na turnieju BJJ

Nick Diaz tak jakby „strollował” cały świat sportów walki, mówiąc:

„Chyba kończę z tym całym MMA.”

bo nikt nie domyślił się, że fighter ze Stockton mówiąc to co mówił, miał na myśli, że przed nim jeszcze całe spektrum innych możliwości. I tak, podczas gdy cały czas trwa względem niego postępowanie w sprawie nielegalnego posiadania marihuany w krwiobiegu, trener i menedżer zawodnika Cesar Gracie ogłosił, że Nick wraca do korzeni. (BJJ)

Diaz od dawna chciał uczestniczyć w turniejach brazylijskiego jiu-jitsu, ale UFC nigdy nie było skore aby pozwolić mu na uczestnictwo w podobnych wydarzeniach, zwłaszcza gdy zbliżała się jego walka MMA. Teraz, kiedy żaden pojedynek nie wchodzi póki co w grę, Amerykanin ma wolną rękę.

Nick obrał sobie za cel turniej na World Jiu Jitsu Expo, które odbędzie się 12-go maja w Kalifornii. Fighter chciał oczywiście uczestniczyć w turnieju, tak jak pozostali uczestnicy. Organizatorzy mieli jednak inny pomysł i postanowili dać mu Super Fight. Przeciwnik nie jest jeszcze znany.

Event będzie pierwszym Expo BJJ w historii i będzie gościł wiele sław grapplingowego świata, prowadzących darmowe seminaria. Jeżeli akurat jesteś szczęściarzem przebywającym w Kalifornii, w okolicach maja, TUTAJ znajdziesz wszystko co potrzebujesz aby mieć pewność, że nie przepuścisz nadarzającej się okazji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o