Pół żartem, pół serio czyli „Bestia” o walce z Pudzianem – video

autor:
17 Kwiecień 2012
7
Pół żartem, pół serio czyli „Bestia” o walce z Pudzianem – video

Życie na 40-tym piętrze nad poziomem Warszawy nabiera zupełnie nowego znaczenia. Podczas dzisiejszego śniadania prasowego w Panorama Bar & Lounge hotelu Marriott, udało nam się zamienić kilka słów z najnowszym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego na KSW 19.

Bob Sapp, w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi, poruszył mnóstwo ważnych tematów. Opisał m.in. tajemniczą kontuzję w walce z Jamesem Thompsonem, opowiedział o tym, jak stworzył wizerunek „The Beast”, staje z Wojtkiem twarzą w twarz do staredownu, mówi o słabych stronach Pudziana i rzuca mu oficjalne wyzwanie. Mówi też o dobrych kilku walkach, które stoczy w najbliższym czasie, oraz o stanie pełnej gotowości, w którym będzie musiał się znajdować aby podołać zadaniu. W międzyczasie sprawdźcie smak oryginalnego drinka Bestii – sprite z sokiem jabłkowym.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
re
re
9 lat temu

Polski portal który robi wywiad dla Polaków robi wywiad po angielsku. Nie każdy musi znać angielski. Napisalibyście chociaż streszczenie o czym dokładnie była mowa, jeśli nie chce Wam się tłumaczyć zdań.

W.Mrozowski
Admin
9 lat temu

Jeżeli masz jakiś moment wywiadu na myśli to daj znać. To jest dodatkowa praca na kilka godzin i nie bardzo to widzę… szybciej będzie nauczyć Sappa języka polskiego 🙂

re
re
9 lat temu

Dlaczego nie ma tłumaczenia po polsku?

PPVmaster
PPVmaster
9 lat temu

THE BEAST IS COMING!!!

Hollow
Hollow
9 lat temu

Po tym wywiadzie nabrałem jakoś sympatii do Boba, wcześniej zdawał mi się być tylko oszołomem ale tak naprawdę jest chyba strasznie pozytywnym człowiekiem 🙂

byzantin
byzantin
9 lat temu

Jestem dzidsiaj pijany.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x