Pro Fight szuka Kopciuszka, czyli konkurs na Ring Girls

13 Kwiecień 2012
0
Pro Fight szuka Kopciuszka, czyli konkurs na Ring Girls

Właśnie w takich chwilach człowiek żałuje, że nie jest długonogą blond dziewczyną. Organizacja Pro Fight rozpoczęła bowiem długo oczekiwany konkurs, którego celem jest znalezienie tych trzech „jedynych” Ring Girls. Do wygrania jest: kwota pieniężna w wysokości 2000 zł, profesjonalna sesja zdjęciowa, zawodowy kontrakt oraz gadżety dodatkowe. Konkurs podzielony został na dwie części.

Pierwsza część wymaga rejestracji na stronie partnera konkursu CKM.pl i stworzenia albumu do którego należy dodać minimum 3 zdjęcia. Ważne jest, aby nie zapomnieć zaznaczyć opcji „CASTING RING GIRL”. Na koniec nie zaszkodzi dodać swoje trzy grosze w celu promowania swoich prac i zaprosić swoich znajomych do głosowania na Facebooku. Pierwszy etap trwa od 12.04.2012 do 10.05.2012. Więcej szczegółów oraz regulamin znajdziecie TUTAJ.

Druga część dotyczy bezpośrednio organizacji Pro Fight a szczegóły są dostępne TUTAJ. W skrócie, spośród nadesłanych prac wylosowane zostanie 12 uczestniczek, z których połowa zostanie wybrana do dalszej części castingu. W ostatnim etapie 2 z Pań zostaną oficjalnym Pro Fight Ring Girls. Tu ciekawostka, casting odbędzie się we Wrocławiu w Mundo 71 Music Club a w jego ramach zostanie przeprowadzona próba przejścia z planszami punktowymi oraz KONKURS WIEDZY MMA! Ostatnia Ring Girl zostanie wyłoniona we wspomnianym konkursie CKM-u.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o