Bellator 67 – wyniki

autor:
05 Maj 2012
Bellator 67 – wyniki

Wyniki gali, na której występował Damian Grabowski w środku posta.

Główna karta:
Michael Chandler pok. Akihiro Gono przez TKO (uderzenia) w 0:56 rundy 1
Bryan Baker pok. Bena Saundersa przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-27)
Ryan Ford pok. Luisa Santosa przez TKO (kolano) w 1:24 rundy 2
Damian Grabowski pok. Dave’a Huckabę przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)

Przedwalki:
Dominic O’Grady pok. Nathana Gunna przez poddanie (balacha) w 4:51 rundy 2
Nordine Taleb pok. Matta MacGratha przez TKO w 2:30 rundy 2
William Romero pok. Matta Veala przez TKO (uderzenia) w 4:22 rundy 2
Bo Harris pok. Nicka Kirka przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
Cosmo Alexander pok. Lorawnta Nelsona przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

Komentarze

 • Oskar

  Ktoś się zastanawiał przed tą galą czy Grabowski zasługuje na UFC i że po skonczeniu kontraktu z Bellatorem ma na to szansę. Cóż ta walka pokazała ile jeszcze Europa odstaje od USA. Huckaba to emeryt. Nic w walce nie pokazał, a mimo to Damian męczył się strasznie i ledwo dotrwał do końca 3 rundy. Niestety nie mamy szans na naszego HW w UFC.

 • panic

  serce do walki to nie wszystko

 • F. Georgiew

  Ja się nie zgodzę. Eddie Sanchez był bardzo solidnym rywalem i został zdominowany przez Grabowskiego. Z kolei Huckaba był cięższy i walczył u siebie, także swoje dostał. Inna sprawa wyjść w Polsce na świeżości po obozie, inna walczyć tydzień później w innej strefie czasowej, bez odpowiedniej regeneracji, nie w peaku, w organizacji, która Cię po prostu irytuje. Moim zdaniem Damian spokojnie odnalazłby się na granicy Top 10 dywizji ciężkiej UFC, która nadal jest bardzo słaba, co obnażyło wykluczenie Overeema i problemy ze znalezieniem kandydata do walki o tytuł.

 • HadHod

  Nie zdziwię się jak Grabowski trafi teraz do UFC i taką też mam nadzieję 🙂

 • jand

  Zgadzam się, nie ma żadnej przepaści między grabowskim a ufc. Jedyna różnica między USA i Europą jest taka, że w usa w tym biznesie jest więcej pienięzy więc masz swojego specjaliste od wydolnosci, specjaliste od diety itd itd. No i jeszcze jest kwestia sparringpartnerów na poziomie ktorych w Polsce brakuje. Ale technicznie Damian spokojnie dałby radę w UFC.

 • kuba

  Tak tylko Damian sam sie zdecydowal na ta walke takze wiedzial na co sie pisze !!! zdominował sancheza bo byl lzejszy huckaba byl ciezszy i widzielismy jak to wygladalo , jeszcze muwiles ze nie walczyl na swojim terenie a co by bylo jak by walczyl w ufc tam to dopiero jest presja i nie zgodze sie co do pierwszej 10 nie widze u niego zadnych szans na to!!!!

 • Łukasz Roszak

  Przejrzałem listę HW UFC: Oli Thompson, Christian Morecraft, Shawn Jordan, Rob Broughton, Pat Barry, Lavar Johnson, Chad Griggs, Dave Herman, Stefan Struve, Ednaldo Oliveira, Phil de Fries może Mark Hunt – to w mojej opinii zawodnicy w zasięgu Damiana.

 • F. Georgiew

  Kuba: zawodnicy muszą zarabiać, nie myślą rankingami. Damian w 8 dni wygrał dwie walki, zakończył niewygodny kontakt, zarobił sporo kasy, czy Wy naprawdę myślicie, że zawodnicy myślą tak, jak fani?

  Wystarczy spojrzeć na listę Łukasza i zobaczyć, że UFC to nie jest jakiś uberpoziom nie do osiągnięcia. Niech ten sport się rozwinie i niech Polacy będą mogli zająć się tylko treningiem, a zobaczycie, ze wreszcie zobaczymy tam naszych.

 • kuba

  No tak, ale o czym muwilismuy o pierwszej 10 UFC tak???

 • Zenobi

  Franek napisał „granica top 10 dywizji ciężkiej”

 • F. Georgiew

  Kurde, obejrzałem sobie na spokojnie walkę Damiana i jest lepsza niż większość walk ciężkich, przynajmniej tych undercardowych w UFC. Przypomnijcie sobie jak w drugiej czy trzeciej rundzie wyglądali tacy zawodnicy jak Werdum, Rothwell czy inni… Bardzo udany występ, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności.