Chlewicki i Różalski walczyli na DRAKA 7

autor:
26 Maj 2012
Chlewicki i Różalski walczyli na DRAKA 7


Sasza i Różal walczą na końcu świata!

We Władywostoku odbyła się gala DRAKA 7. Dodajmy, że było to wydarzenie owiane mgłą tajemnicy, ponieważ po walce Różala dowiedzieliśmy się, że odbywała się ona w „rosyjskiej sandzie”, a w części internetu posługującej się alfabetem łacińskim nie sposób o wyniki gali. Taka jednak specyfika rosyjskiego MMA.

Niezależnie od tego, Łukasz „Sasza” Chlewicki (8-2) zwyciężył swoją walkę z Sergeiem Korgachinem (2-2) wygrywając decyzją. Czekamy na nagranie z walki, a póki co przypominamy, że Krakowianin wystąpi na Pro Fight 7 pod koniec lipca.

Marcin Różalski (2-2) przegrał swoją walkę na punkty. Z relacji Macieja Kawulskiego wynika, że był zawodnikiem raczej dominującym, jednak wysoko punktowane w tajemniczej „rosyjskiej sandzie” obalenia sprawiły, że Marcin przegrał swoją walkę. Tak czy inaczej fajnie, że zawodnik podjął wyzwanie i nie ogranicza się tylko do czekania na propozycje od KSW.

Wyniku walki Niko Puhakki póki co nie znamy, jednak wiemy, że mierzył się on o pas wagi lekkiej DRAKA. Jeśli ktoś zamierza spytać w komentarzu czemu piszemy o Niko, a nie o innych zagranicznych fighterach, od razu odpowiadam – dlatego, bo jest w Polsce rozpoznawalny i wiele osób chciałoby go tu zobaczyć.

Komentarze

 • halls

  Tak, tak, Niko zdecydowanie ciekawy gość. Myśle, że wszyscy fani mma chętnie by go zobaczyli w Polsce. Jego przeciwnicy to dewoty i ludzie, którzy w ogóle tego sportu nie oglądają, więc nie wiem po co się wpierdalają

 • F. Georgiew

  Jeden z lepszych lekkich w Europie i tyle. Ale nie zaczynajmy znowu o Niko, o wiele ciekawsze jest to, że Różal wziął walkę na krańcu świata, a Chlewicki kolejną wygrał.

 • Wonsz

  Z tego co mi wiadomo, to Puchatek wygrał przez decyzję. 🙂

 • DX

  Z tego co mi wiadomo, to Różal przegrał i jest bardzo zły, haha 🙂

  @Georgiew

  Jestem tego samego zdania co do Niko, chciałbym go zobaczyć w Polsce na KSW lub MMAA.

 • dino

  Niko na MMAA!!