Cristiano Marcello i Sam Sicilia o pobycie w domu wielkiego TUF’a

31 Maj 2012

Uczestnicy projektu TUF Live, opowiadają o pobycie w domu z innymi uczestnikami przez kilka dobrych tygodni, o powodach przyjścia do programu oraz o nadchodzącym starciu na wielkim finale.

Na pierwszy ogień były trener w Chute Boxe – Cristiano Marcello a w środku jego kolejny przeciwnik – Mike Sicilia.Komentarze

  • F. Georgiew

    Tłumaczenia dla kochanych Czytelników 😛

    Marcelo mówi, że pobyt w TUFie był najlepszym doświadczeniem w jego życiu. Ariel zapytał go czemu wystąpił, bo jest najbardziej znanym zawodnikiem w domu, trenerem BJJ w Chute Boxe – Marcelo mówi, że chciał przetrzeć ścieżkę dla młodych utalentowanych fighterów z jego gymu. Twierdzi też, że nie zrobiły nic inaczej, ale gdyby jego walka była później, to mógłby awansować dalej, bo to był zupełnie inny trening, techniki i podejście niż u niego „w domu”. Przez ostatnie dni przed TUF Finale będzie skoncentrowany i nadal będzie trenował z Faberem, dojadą tylko trenerzy z Brazylii. No i najcięższe – cięcie wagi.

    Sam Sicilia jest zachwycony tym, że może zawalczyć w UFC pomimo porażki w drodze do TUF Finale. Mówi, że ciężko było dalej być w domu po porażce. Ariel pytał także o pocieszanie Chiesy po śmierci ojca, Sicilia mówi, że było ciężko robić to przed kamerami, ale że byli tam dla siebie i wzajemnie się wspierali w tym czasie. Mówi też, że ten show to duże szanse ze względu na nowe znajomości. Powrót do życia był ciężki, zapomniał nawet jakie jego znajomi mają głosy. Plan do walki z Marcelo to trzymać dystans i próbować nokautu.