Dean Lister po seminarium MMA w Krakowie – wywiad video

26 Maj 2012
10
Dean Lister po seminarium MMA w Krakowie – wywiad video

O Deanie Listerze, wielu zawodników wypowiada się z ogromnym uznaniem a jego parterowe zdolności, budzą szacunek na całym świecie. Weteran Pride i UFC z rekordem 11-7, zwycięzca ADCC w 2011 roku, to tylko niektóre sukcesy na koncie Amerykanina.

W poniższym wywiadzie, przeprowadzonym po wczorajszym seminarium w Krakowie, dowiedzieliśmy się o prawdziwych powodach absencji w największej organizacji MMA a także z czego wynikała trzyletnia przerwa w startach w formule mieszanych SW. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nasz gość zza oceanu jest zaskoczony wysokim poziomem, który tu zobaczył a na koniec sprzedał nam swoje typy na dzisiejszą galę UFC 146.

P.S. Przy okazji prywatnej rozmowy po wywiadzie, wyszło na jaw, że to właśnie Dean jest odpowiedzialny za ostatni parterowy sukces Alana Belchera z którym spędził mocne dwa tygodnie przed walką, w trakcie których wspólnie szlifowali jego BJJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dealer
Gość
dealer

Chłopaki rozumiem pokusy weekendu 🙂 Z napisami jest profeska, a chyba o to MMANEWS chodzi. Niektórzy, żeby nie robić napisów dodają głos z offu i tez nieźle to wychodzi. A najbardziej oszczędzający czas podczas wywiadu od razu tłumaczą. I tak macie rosnący poziom merytoryczny materiałów, nie dajecie 60 min wrzutek i fajnie wyróżniacie się na tle innych.

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

słyszałem ploty, że napisy rano będą

dealer
Gość
dealer

Czego nie tłumaczycie wywiadów, albo nie dajecie napisów? Niby angielski to popularny język ale portal jest polski 🙂

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

No i czekam na napisy Wojtku ]:->

F. Georgiew
Gość
F. Georgiew

Bardzo mądrze powiedział o jiu-jitsu. Jest mnóstwo walk gdzie nie ma nokautów i ludzie nie mogą znaleźć dystansu, bronią się skutecznie w stójce i nikt nie jedzie, że stójka jest do dupy. To samo z zapasami, JDS jest nie do obalenia i znowu ta sama sytuacja. W ogóle ogarnięty gość.

>><<
ZamknijX