Dean Lister po seminarium MMA w Krakowie – wywiad video

26 Maj 2012
Dean Lister po seminarium MMA w Krakowie – wywiad video

O Deanie Listerze, wielu zawodników wypowiada się z ogromnym uznaniem a jego parterowe zdolności, budzą szacunek na całym świecie. Weteran Pride i UFC z rekordem 11-7, zwycięzca ADCC w 2011 roku, to tylko niektóre sukcesy na koncie Amerykanina.

W poniższym wywiadzie, przeprowadzonym po wczorajszym seminarium w Krakowie, dowiedzieliśmy się o prawdziwych powodach absencji w największej organizacji MMA a także z czego wynikała trzyletnia przerwa w startach w formule mieszanych SW. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nasz gość zza oceanu jest zaskoczony wysokim poziomem, który tu zobaczył a na koniec sprzedał nam swoje typy na dzisiejszą galę UFC 146.

P.S. Przy okazji prywatnej rozmowy po wywiadzie, wyszło na jaw, że to właśnie Dean jest odpowiedzialny za ostatni parterowy sukces Alana Belchera z którym spędził mocne dwa tygodnie przed walką, w trakcie których wspólnie szlifowali jego BJJ.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Bardzo mądrze powiedział o jiu-jitsu. Jest mnóstwo walk gdzie nie ma nokautów i ludzie nie mogą znaleźć dystansu, bronią się skutecznie w stójce i nikt nie jedzie, że stójka jest do dupy. To samo z zapasami, JDS jest nie do obalenia i znowu ta sama sytuacja. W ogóle ogarnięty gość.

 • F. Georgiew

  No i czekam na napisy Wojtku ]:->

 • TD

  Czekaj czekaj… bo sam je robisz tym swoim bicholem, po powrocie z siłowni 🙂

 • TD

  Hmmm, wcześniej tego nie widziałem, bo byłem zaabsorbowany rozmową z Deanem, ale konkurencyjne wejście i POWTÓRKA ŻARTU w tle… it’s just not cool mate, not cool at all… just saying

 • dealer

  Czego nie tłumaczycie wywiadów, albo nie dajecie napisów? Niby angielski to popularny język ale portal jest polski 🙂

 • TD

  @Dealer
  Będziesz mi musiał wybaczyć, ale ostatecznie okazałem się słabym człowiekiem, który zamiast robić napisy w weekend, postanowił pojeździć na motocyklu. Żyć też trzeba 😉 Ale kto wie, może coś się uda…

 • F. Georgiew

  słyszałem ploty, że napisy rano będą

 • TD

  ARGH, nigdy więcej napisów! Po kilku godzinach mam dość MMA 😉 Ale są…

 • dealer

  Chłopaki rozumiem pokusy weekendu 🙂 Z napisami jest profeska, a chyba o to MMANEWS chodzi. Niektórzy, żeby nie robić napisów dodają głos z offu i tez nieźle to wychodzi. A najbardziej oszczędzający czas podczas wywiadu od razu tłumaczą. I tak macie rosnący poziom merytoryczny materiałów, nie dajecie 60 min wrzutek i fajnie wyróżniacie się na tle innych.

 • TD

  Pochwała od Dilera to niemal jak medal na wojnie 😉
  Przyznam, że coraz ciężej jest robić w weekendy. Jedna pasja (MMA) to za mało i jak człowiek nie odpocznie, to się szybko wypali. Więc to jest takie na zasadzie, że wiem iż powinienem, ale nie kosztem całej reszty.
  Może znajdziemy na to jakąś alternatywę a może nie. Czas pokaże.