Dobre wyniki oglądalności MMA Attack 2

autor:
01 Maj 2012
4
Dobre wyniki oglądalności MMA Attack 2

Trudno mówić o sukcesie gali, dopóki nie pozna się jej wyników oglądalności. Jak pamiętamy, pierwsza gala na TVN Turbo zebrała średnią oglądalność 300 tys. widzów. Druga odsłona MMA Attack pobiła ten wynik i dobrze rokuje na przyszłość, niektórzy mówią nawet o możliwych przenosinach do otwartego Polsatu.

Średni wynik oglądalności wyniósł 400 tys. widzów, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na zamkniętą telewizję. Szczytowa oglądalność walki Roberta Burneiki wyniosła 750 tys. widzów, oczywiście nie wliczając w to osób, które oglądały ją na internetowych streamach ze względu na brak dostępu do Polsatu Sport.

Czy wystarczy to, by przenieść się do otwartego kanału Polsatu? Być może, choć nie jest to jedyny czynnik, który wpłynie na decyzję władz telewizji. Z naszych informacji wynika, że w tej chwili ciężko jest od Polsatu uzyskać szybkie i wiążące odpowiedzi, a nadchodzące Euro 2012 sprawi, że kampanie reklamowe związane z platformami medialnymi i produktami, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak będą absorbować znaczną część uwagi osób odpowiadających za tego typu decyzje. Dwie tak różne gale w otwartym Polsacie to jednak ogromny impuls dla rozwoju MMA w Polsce i gorąco tej sprawie kibicujemy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Paweł SawickiRufus87PPVmasterArtur Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Sawicki
Gość
Paweł Sawicki
Offline

Ja na swoim streamie w czasie walki z Burneiką miałem 60 tysięcy ludzi

Rufus87
Gość
Rufus87
Offline

napewno byloby duzo wiecej-fani,ktorzy mieli mozliwosc,ogladali transmisje w polsacie sport,hardkorowcy,ktorzy nie mieli tego kanalu w tv,ogladali stream’a,natomiast zwykly kowalski nawet nie wiedzial ze jest taka gala.jakby wlaczyl ja przypadkiem w otwartym polsacie,to mozliwe,ze dokonczylby transmisje

PPVmaster
Gość
PPVmaster
Offline

Dużo i mało jednocześnie. CIekawe czy na otwartym kanale byłoby dużo więcej

Artur
Gość
Artur
Offline

Na streamach było do 20tys przeciętnie. Najmanie oglądalność skoczyła do 220tys.