Fotka dnia – ręka Josha Barnetta po pojedynku z Danielem Cormierem

autor:
21 Maj 2012
Fotka dnia – ręka Josha Barnetta po pojedynku z Danielem Cormierem

Powyżej zdjęcie rentgenowskie dłoni Josha Barnetta po starciu z Danielem Cormierem w finale Grand Prix wagi ciężkiej Strikeforce. Barnett twierdzi, że do złamania doszło w pierwszych 30 sekundach pierwszej rundy i cały 25-minutowy pojedynek przewalczył z dużym bólem i dyskomfortem. Nie wiadomo czy „Warmaster” musi poddać się operacji czy też wystarczy unieruchomienie ręki na kilka tygodni. Cormier również złamał rękę w tym starciu. Zawodnik AKA optuje za przeprowadzeniem zabiegu chirurgicznego. W jego przypadku również nie wiadomo ile potrwa pauza.

Komentarze

 • Zenobi

  Josh słabo boksował. Bardzo możliwe że walka wyglądałaby inaczej gdyby nie kontuzja.

 • fredo

  uhuhu, jesli to prawda ze zlamal w pierwszych 30 sekundach walki to znow akcje Cormiera spadaja w dol, a idioci twierdzacy ze bylby faworytem z Velasquezem sie ucisza..

 • Wonsz

  Nie wiem czemu, ale uważam, że chciałbym zobaczyć jeszcze kiedyś ich rewanż, najlepiej w UFC.
  Też mi się dziwne w 1. rundzie wydawało, że Josh walczy jakby go zaspanego wyciągnęli z łóżka.
  Poza tym, abstrahując kto byłby faworytem to Cormier i Cain nigdy ze sobą nie zawalczą, bo trenują razem w AKA, Daniel jest chyba nawet trenerem Velasqueza od zapasów.

 • DX

  @Wonsz
  „Cormier i Cain nigdy ze sobą nie zawalczą, bo trenują razem w AKA,”

  To stwierdzenie jest niepoprawne ponieważ to nie ma znaczenia kto z kim i gdzie trenuje, to ufc decyduje kto z kim zawalczy. Cormier vs. Cain zawalczą.

 • Wonsz

  No wiem, ale jak na razie bardzo rzadko dochodzi do walk między ludźmi z tych samych zespołów jeśli stawką nie jest tytuł w danej kategorii. W sumie zawodnicy i ich menedżerowie też czasem mają jakieś zdanie w sprawie dobierania walk.

 • DX

  @Wonsz

  W tym masz racje, jasne że zawodnicy i ich menadżerowie mają coś do powiedzenia, mają jak i każdy troche racji w swojej opini i zdaniu, ale ostateczna decyzja należy do ufc.

  Nawet już w „ksw” ostatnio pewnie słyszałeś szefowie chcą żeby Materla zawalczył z Mamedem o pas, mimo że także obaj trenują razem. Dla fanów/widzów ksw to była by świetna walka(przyznam że chciałbym zobaczyć). Są w tej samej wadze więc powinni zawalczyć. I to co Kawulski mówił w wywiadze dla MMANEWS.pl to sprawa jasna, dobrze mówi. Albo zawalczą albo jeden się z nich podda.

 • Zenobi

  To chyba Lewandowski mówił z tego co kojarzę tutejsze wywiady 😛

 • michał

  murwa kać, tylko pokazać to najmanowi….