Łukasz Chlewicki walczy w Rosji na DRAKA 7

17 Maj 2012
Łukasz Chlewicki walczy w Rosji na DRAKA 7

Łukasz „Sasza” Chlewicki (7-2) już za nieco ponad tydzień stoczy kolejną walkę MMA. Tym razem zainteresowała się nim rosyjska organizacja DRAKA 7. Łukasz od pewnego czasu jest nowym trenerem w Grappling Kraków i jeżeli jego forma potwierdzi tą z widocznego powyżej zdjęcia, będziemy mieli prawdziwą „DRAKĘ”.

Jego przeciwnikiem będzie Rosjanin – Mihaiłow Zahar (3-1), którego stylem bazowym jest kick boxing. Gala już za nieco ponad tydzień, bo dokładnie 26.05.2012. Czekamy z niecierpliwością na rezultat.

Komentarze

 • DX

  Gość wygląda na brata GSP.

 • DX

  Do REDAKCJI: Proponuje zmiane szablonu na podonby w stylu do mma.tv
  także dodanie fajnego forum.

 • F. Georgiew

  Dla mnie ten z mma.tv to jakaś sieka, osobiście wolę jedną wiadomość pod drugą. Z tym forum to jest jakiś pomysł, ale jest już tyle różnych innych w internecie, że nie jestem przekonany czy byłby to sukces. Możesz spróbować nas przekonać i współtworzyć w ten sposób przyszłość portalu 😉

 • DX

  W „podobnym stylu”, a wiesz dlaczego? Ponieważ fajnie na jednym ekranie(nie skrollować w dół) widzieć tak z 6-9 newsów które mogłeś ominąć ponieważ tak wiele ich jest i tak szybko się pojawiają. A co do FORUM to powoli zacząć tylko z o wszystkim (coś takiego) i wszystko MMA(coś takiego).