Mirko Cro Cop w K-1 Madrid – video z walki

28 Maj 2012
Mirko Cro Cop w K-1 Madrid – video z walki

Ubiegły weekend należał do sportów walki (i Piasta Gliwice, który awansował do extra ligi i wspominam o tym tylko dlatego, że mieszkam w Gliwicach). Oprócz MMA, jest również efektowne K-1 w której kształtują się prawdziwe charaktery i taki też pokazał legendarny Cro Cop, który wrócił do źródeł, startując po raz drugi w ciągu kilku miesięcy, w formule wyłącznie uderzanej.

Jego przeciwnikiem na gali „K-1 Rising” był miejscowy Loren Javier Jorge. Podpowiem tylko, że mogliśmy zobaczyć starego, dobrego Mirko, który kopał, uderzał, ruszał się po ringu i zaprezentował nieco szerszy wachlarze technik niż ostatnimi czasy miał w zwyczaju. Video w środku posta.

Komentarze

 • F. Georgiew

  Dobrze wyglądał, ufff, bo bałem się, że Mirko jest już totalnie wyniszczony…

 • vonski

  Ha, czyli dobrze mi się wydawało, że Cię widziałem w piątek na rynku w Gliwicach 🙂 Następnym razem podbiję pogadać.

  Co do walki to dobrze widzieć Mirka znów w K-1, widać że jest głodny walki a klatka i zapasiory z USA niekoniecznie mu leżeli…

 • TD

  WoW,! Fan MMA w Gliwicach, myślałem że chociaż tu zdołam się schronić. Byłem, byłem – zapraszam 🙂 Często tam bywam z naszym portalowym fotografem „Bigosem” lub na chwilę, zobaczyć co się dzieje.

 • scheevus

  jest nas wiecej w Gliwicach:)

 • vonski

  Krzewię MMA jak się tylko da wśród znajomych, i to nawet z niezłymi efektami 🙂 Na KSW 17 jechało nas z Gliwic 5-ciu, na 19 niestety się nei zebraliśmy…