Nick Diaz po raz kolejny sobą – opuszcza super fight z Braulio Estimą

13 Maj 2012
Nick Diaz po raz kolejny sobą – opuszcza super fight z Braulio Estimą

Nie wiemy ile dokładnie Nicka Diaza było tym razem w Nicku Diazie, kiedy zdecydował się na ten ruch, ale starszy z braci po raz kolejny zawiódł swoich fanów. Zapowiadany od dawna super fight na World Jiu-Jitsu Expo z Braulio Estimą, wyglądał rewelacyjnie na papierze i w takiej nierozstrzygniętej formie jedynie pozostanie. Nick, reprezentujący kalifornijski Stocton, postanowił nie przybyć na umówiony pojedynek w formule grappling.

Cesar Gracie, trener nieodgadnionego fightera, podał do informacji publicznej takie oto stwierdzenie:

„Nie wiem dlaczego to zrobił. Wiem, że był zły, kiedy powiedziano mu iż Braulio nie zrobi limitu wagi na wczorajsze ważenie. Nikt go dzisiaj nie widział. Braulio ostatecznie zrobił wagę dzisiaj rano.”

Podobno w środowisku faktycznie słychać było plotki o nieudanym cięciu wagi przez Brazylijczyka, ale ostatecznie Estima wyrobił się na czas, czyli do sobotniego poranka. W ostatniej chwili Bad Boya ze Stockton chciał zastąpić Robert Drysdale, ale Braulio stwierdził, że przybył tu żeby zmierzyć się z Nickiem Diazem i tylko z nim. Poniżej wywiad, w którym Brazylijczyk wyznaje, że czuje się zlekceważony taką postawą.

P.S. Walka miała być główną atrakcją przygotowanego specjalnie z tej okazji PPV a wpływy z tego wydarzenia miały zasilić konto szpitala dla dzieci.

Komentarze

  • dantev

    Wypalił mu się już you know….mózg you know what I’m sayin homie?