Nowe walki zawodników z Nastula Club

autor:
17 maj 2012
0
Nowe walki zawodników z Nastula Club

Ogłoszono nowe walki zawodników warszawskiego Nastula Club. Skrzyżują oni rękawice na południowym wschodzie Polski i Ukrainie. Więcej szczegółów w środku posta.

Bartosz Fabiński i Mateusz Piskorz wystąpią w następny weekend na gali Oktagon MMA w Sanoku. Bartosz Fabiński może być Wam znany z błyskawicznego zakończenia walki na Fight Cup: Battle of Warsaw, gdzie szybkim rzutem przeniósł walkę do parteru i skończył ją uderzeniami z dosiadu. Mateusz Piskorz to z kolei bardzo perspektywiczny zawodnik muay thai, który szlifował swoje MMA w teamie Pawła Nastuli, a parter w warszawskim Alliance. Jeśli mieszkacie w tamtych okolicach albo jesteście maniakami MMA, to na pewno warto się wybrać na galę, bo fightcard wydaje się być nastawiony na efektowność walk. Retransmisja na Orange Sport.

Ogłoszono także walkę Daniela Omielańczuka, który znów wyjedzie na Ukrainę, tym razem na organizowaną przez Taktarova i Vovchanchyna galę Honor Wojownika. Po ewentualnym zwycięstwie nad Yurijem Gorbenko Daniel będzie musiał skrzyżować rękawice w finale turnieju wagi ciężkiej ze zwycięzcą walki Evgeni Timanovskiy vs. Murza Chupurov. Życzymy powodzenia i kolejnych szybkich zwycięstw!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x