Rousimar Palhares odrzucił prośbę o pomoc Sonnena

28 Maj 2012
Rousimar Palhares odrzucił prośbę o pomoc Sonnena

Okazuje się, że w Brazylii „mają komputery” i mieszkańcy tego kraju „nie wyprowadzają autobusów na spacer”. Słowem, nie wszystko w Brazylii jest takie złe, bo as wagi średniej Chael Sonnen poprosił Palharesa o pomoc w treningach brazylijskiego jiu-jitsu.

W wywiadzie dla tatame.com „Toquinho” zdradził, że ekipa Sonnena skontaktowała się z jego trenerem – Murilo Bustamante – prosząc o pomoc w treningach parteru przed rewanżem z Andersonem Silvą na UFC 148.

„Chael poprosił mnie, żebym trenował z nim na Andersona, ale nikogo nie trenuję… Murilo powiedział, że jego trener dzwonił do niego, że Sonnen chaiłby przyjechać i trenować razem ze mną, ale powiedziałem że tego nie zrobię.”

Biznes jest biznesem, jednak nie da się oszukać faktu, że gdyby Palhares pomógł wygadanemu Sonnenowi w przygotowaniach na brazylijskiego bohatera narodowego, mógłby mieć poważne kłopoty. Przykładu nie trzeba szukać daleko, bo wspomniany niedawno Vinny Magalhaes otrzymał już kilka słownych pogróżek za pomoc dla Chaela. Rousimar nie tylko nie zgodził się pomóc, ale dołożył swoje trzy grosze:

„Kibicuję Andersonowi. Walka to walka… jeżeli Chael walczy tak dobrze jak gada… zobaczymy.”

Komentarze

 • shogun

  i dobrze , moim zdaniem vinny magalhaes jest lepszy w parterze i ma bardziej zroznicowany atak niz tylko dzwignie na nogi .

 • Blade

  Niech poprosi Alana Belchera 🙂

 • dantev

  hhahahahahahaah idealnie trafione Blade…..

 • Wonsz

  Blade pojechał! xD
  +1