The Reem odcinek 11 – Good, Bad and The Ugly

autor:
23 Maj 2012
The Reem odcinek 11 – Good, Bad and The Ugly

Długo wyczekiwany odcinek dokumentalnej serii The Reem. W tym 34-minutowym epizodzie zobaczymy kulisy przygotowań do UFC 146, reakcję Alistaira Overeema na wpadkę dopingową, a także wystąpienie Holendra przed komisją sportową stanu Nevada. Link do filmu w środku posta.

The Reem odcinek 11

Komentarze

 • Artur

  PR-owsko to prawdziwe mistrzostwo!
  Najpierw posypanie głowy popiołem, nagrania pojazdów po Reemie, zdjęć z 2005 i 2011; wyrok opinii publicznej. Później pełna przejrzystość, komisja potwierdzająca, że to nie jego wina, że on także jest ofiarą. To ten lekarz, konował kazał mu wdupiać jakieś nie wiadomo co. Ale Ali jest taki świetny i inteligentny, że nawet nie ma serca się na niego gniewać, bo nie było złej woli.
  Nie martwcie się, Ali ma nową ekipę treningową, starą babcię, z którą spędzi przez te 9msc więcej czasu, córeczkę, z którą się pobawi. I jest mistrzem, wróci jako mistrz, czego sama komisja mu życzyła.

  Piękne i nie ma w tym ani kropli ironii.

 • bolip

  NIe przejmuj sie Ali. I tak prędzej czy póżniej bedziesz mistrzem !
  Czekamy na Ciebie!
  Musisz być twardy !

 • F. Georgiew

  Może i piękne, ale utrzymać taką masę przy tak intensywnych treningach sportów walki, kondycyjnych i nie robiąc tradycyjnej siłowni… to się nie wzięło z kosmosu, tak samo poziom testosteronu. Pewnie dorzucił do tego hormon wzrostu i wszystko co jest dostępne na rynku, a zgrywa niewiniątko i chodzi w koszulkach drug free.

 • wolny

  Widze ze sam fachowiec sie wypowiada (f.georgiew) i znawca zawodowego sportu.Ale powinnienes wiedziec ze sport zawodowy nie istnieje bez dopingu…wiec jesli bedziesz mial stycznosc z sportem na poziomie kadry lub wyzej zrozumiesz…pozdrawiam

 • dantev

  Zgadzam się z wolnym i nie raz to już napisałem. Sport ZAWODOWY to nie jest sport dla zdrowia….tylko dla pieniędzy. Gdzie są pieniądze tam racjonalność zanika. Zdrowie i WSZYSTKO inne schodzi na bok. Liczy się tylko znalezienie sposobu na wypracowanie sobie przewagi KAŻDYMI dostępnymi środkami. Gdyby testy w MMA były na zasadach olimpijskich (niezapowiedziane) to drapnęli by każdego z zawodowców prędzej czy później.

 • Korz

  ala taka hipokryzja może drażnić. Nie chodzi mi o działanie komisji. Bardziej irytujący jest najazd i odcinanie się od zawodnika przez innych ludzi z branży. Było to uwidocznione na filmie. Więc jeśli wychodzimy z założenia, że każdy się z nich szprycuje się i oni żyją w tym procederze nonstop. To co można sądzić o ludziach z branży, którzy robią najazd w tym wypadku na Overeema.