Walki Polaków z DRAKA 7

autor:
28 Maj 2012

Już jest walka Marcina Różalskiego z DRAKA 7. Dość ostrożna ze strony Płocczanina, widać też punktowanie obaleń ze strony przeciwnika. W środku posta solidny występ Chlewickiego i bonus w postaci walki Puhakki (ta trochę poszatkowana, pozostałe fragmenty na tym samym kanale).

Komentarze

 • El Hombre

  Różalski niestety bez fajerwerków, spodziewałem się po nim ciut więcej. Szkoda. A te zasady rosyjskiej sandy pozostawię bez komentarza…

 • El Hombre

  Mała poprawka, to nie była żadna Sanda, tylko MMA z ograniczeniem parteru do 30 sekund… Czyli i tak do dupy 😉

 • Zloty

  Jeżeli było by to zwykłe MMA to co niby różal by wygrał ? Ja tam widziałem jeden dobry punch ze strony Marcina i 20 obaleń ruska.
  Jeżeli Antek pokonał Zikica 2 obaleniami to tutaj nie ma wątpliwości 🙂

 • Blade

  Dla Różala powinni 5 rundówki wprowadzić, bo dopiero od 3ciej rundy zaczyna robić cokolwiek. Rosjanin wygrał w pełni zasłużenie. W 1 i 2 rundzie w stójce przewaga, o parterze nawet nie wspomnnę. Jedyna runda w której Różal zrobił cokolwiek to 3cia. Tylko 1 udany SPRAWL to bardzo mało.

 • F. Georgiew

  Rosyjska sanda czyli MMA z ograniczeniem parteru do 30 sekund. Taka jest oficjalna wersja.

  I nie sambo, nie samba, nic innego, jak to piszą w komentarzach w Internecie 😉

 • El Hombre

  Swoją drogą Kawulski sporo ubarwił dyspozycję Różala relacjonując tą walkę na fb KSW. Dominacja w stójce, prawie go ubił, miał dosiad… Stek bzdur.

 • DX

  @Georgiew, dzięki za video chciałem to zobaczyć.

  Totalna dominacja rosjanina, puszka Ruzolski dostał wpierdol, było się tego trzeba spodziewać po jego występi z „Overemem”, powinien wyryć sobie nowe dziary na pośladkach.

  A KSW powinno przestać się ośmieszać z promowaniem takich puszek, bo puszka będzie zawsze puszką nawet kiedy pisze na niej coca-cola.
  Pudzian by zrobił Bob Sappa z Ruzolskiego, Bob Sapp by zrobił Bob Sappa z Ruzolskiego.

  I ta pizda nawet narzekała że była oszukana przez rosjan? jak ja nienawidze takich ludzi, prostak nic więcej.

 • sds

  Fajna walka Puhakki.
  Dzięki!

 • F. Georgiew

  DX:
  Wolałbym żebyś takie rzeczy mówił w twarz Różalowi, a nie pisał wyzwiska na portalu. To jest trochę bez sensu, bo merytorycznie ograniczyłeś się do „totalna dominacja, dostał wpierdol” – co zresztą nie jest prawdą, a puściłeś sporo wyzwisk, myląc do tego (może specjalnie) jego nazwisko. Nieładnie.
  Właściciele organizacji także stawiają na tego, kogo uważają za sensownego. Oglądalność KSW 18 potwierdziła, że nie było to złe posunięcie.

 • halls

  chłopaki nie stresujcie się tak, dla relaxu polecam 5 sekunde walki chilelewskiego, parę razy replay i zapomicie o wszystkim 😀

 • halls

  Chlewickiego mialo być, swoją drogo kto to kur.. jest

 • DX

  @Georgiew

  Jak ktoś jest prostakiem to jest prostakiem, a co myślisz sądzi zwykły człowiek o kolesiu który ma wyrte dwa penisy na brodzie? Lepiej nie pytaj. Dla mnie to dziwak, widać nawet po jego zachowaniu jakim to jest gościem, np. jak odepchnął odprowadzającą go do ringu ring-girl na KSW18, wogule bez kultury, mam nadzieje że KSW miało z nim „rozmowę wychowawczą”.

  „Przegrałem przez obalenia. Dwa razy sam go chciałem je**ć i przez pazerność spadł na mnie. Na ziemi leżał i nic nie robił, a ja go katowałem. Próbowałem skrętówy na kochę i napier******m go w dosiadzie. Ale jak go katowałem, to sędzia podniósł walkę do góry. I c**j. Znów mnie przewrócił. I tak non stop – relacjonuje Różalski w rozmowie z mmania.pl.”

  Bullshit!

  ŹRÓDŁO:
  https://www.sportfan.pl/artykul/34567/mma-je-y-nie-chcial-rosjanie-oszukali-polskiego-wojownika

 • Blade

  Kawulski niestety minal sie z prawda na facebooku, bo Rozalski w stojce rowniez okazal sie slabszy. Sama formula walki jest korzystna dla Rozalskiego, bo gdyby nie te 30 sekund parteru to by bylo znacznie gorzej, sedzia podnosil walke gdy Rozal byl w bardzo zlych dla siebie i dobrych dla Rosjanina pozycjach. Kawulski ubarwil rzeczywistosc, nie pierwszy i nie ostatni raz. Rozalski to oczywiscie dobry zawodnik, ale nie az tak jak by wskazywala na to promocja jego osoby.

 • El Hombre

  O takich właśnie ludziach Różal często mówi w wywiadach, k**wy hejterzy z którymi trzeba cisnąć. Ciekawe czy twarzą w twarz co po niektórzy powiedzieliby Marcinowi to samo. Szczerze wątpię…

 • Cycu

  DX, odważne wypowiedzi i tak bezpiecznie z odległości. Widzę, że masz wyłączność na wszystko: prawdę o zawodnikach, o portalu, przemyśle MMA.
  W oczy byś nie powiedział swoich trafnych przemyśleń nikomu. Użyszkodniki tego rodzaju nie wnoszą merytorycznie nic do dyskusji. Podnoszą jedynie ciśnienie a rodzicom nabijają rachunki za internet.

 • dwadasd

  DX wypierdalaj hejterze. Rozalski nie otrzymal zadnego porzadnego ciosu, rosjanin lezal na nim i nie robil NIC wiecej wiec nie wiem jak mozesz mowic o dominacji. Tzn mozesz bo chuja sie znasz tylko narzekasz wszedzie

 • El Hombre

  Różalski się nie wywyższa, cały czas powtarza, że uczy się powoli, po tylu latach walczenia tylko w formule kickboxing/muay-thai/K-1 ciężko jest mu się przestawić na MMA. Ja szanuję jego dobre chęci i ogromne serce do walki. Druga sprawa, że z tej mąki chleba nie będzie ale chyba nikt nie liczył na to, że Marcin pozamiata wagę ciężką…

 • El Hombre

  Swoją drogą warto zaznaczyć, że w narożniku Chlewickiego stał Kawulski. Drwal się musiał zdziwić 🙂

 • Paweł

  @El Hombre

  Łukasz reprezentuje Grappling Kraków

 • DX

  Jestem „hejterem”? jestem przeciw. Jeżeli* on mówił na „ciśnienie z ludźmi z innymi poglądami”(no wiesz „hejterami”)?? to niech przestanie z siebie durnia robić jeżeli namawia dzieci na przemoc(jeżeli to prawda, ponieważ „ciśnienie na takich ludzi” może się kojarzyć z przemocą), namawianie młodych ludzi na nienawiśc do innych ludzi(np. przemoc, ataki) z innymi poglądami to kształcenie nazistów, faszystów, komunistów itp, to niezdrowe dla społeczeństwa. Wy byście się zesrali w portki pogadać do niego (lub kogo innego) co o nim myśliscie (no oprócz słodzenia) bo większośc z was jest wychowna na hip-hapie.

  W kickboxingu=puszka, w MMA=puszka , dziary=penisy
  FAKT.

 • El Hombre

  Zamieniłem z Różalem kilka słów pod koniec marca na pierwszym Konwencie MMA w Hali Koło i jest bardzo sympatycznym kolesiem. Wcale mu nie słodziłem bo nie ma za co ale serca do walki odmówić mu nie mogę.