Belfort chce zwycięzcę pojedynku „Silva vs. Franklin” zamiast przegranego

21 Czerwiec 2012
0
Belfort chce zwycięzcę pojedynku „Silva vs. Franklin” zamiast przegranego

Wiele rzeczy zostało powiedziane i głównie ze strony pokonanego kiedyś przez Vitora, Wanderleia Silvę. To prawda, że nowy Belfort momentami może frustrować długimi przemowami, ale strachu czy braku szacunku dla przeciwnika, nie da się mu zarzucić. Po kilku wywiadach w których Wand wyżył się na jego osobie, „Phenom” postanowił przemówić.

„Nigdy wcześniej o tym nie mówiłem, ale kiedy podpisałem kontrakt na pojedynek z Wanderleiem, on nie chciał tego zrobić. Wolał raczej podpisać kontrakt na walkę z tym gościem, który znokautował go w 27 sekund w Las Vegas (Chris Leben).”

Vitor odniósł się również do kwestii pojedynku z przegranym finałowego pojedynku na UFC 147.

„Chcą mi dać przegranego? Dlaczego nie wygranego, zwłaszcza za to wszystko co uczyniłem dla tego sportu? Moim przeciwnikiem jest obecnie moja kontuzja, rekonwalescencja jest niezwykle trudna. Jestem atletą UFC i decyzja odnośnie przeciwnika dla mnie należy oczywiście do Dany White. Powinienem jednak otrzymać zwycięzcę tego pojedynku.”

Na sam koniec Vitor nie omieszkał zaadresować kilku słów do popularnego „Axe Murderera”.

„Kiedy już go dostanę, pokonam go w pełnym znaczeniu tego słowa. Kiedy osoba jest sfrustrowana i przegrywa, takie rzeczy się zdarzają. Na siedem jego ostatnich walk, pięć przegrał.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o