Demetrius Johnson kontuzjowany, finał turnieju wagi muszej na jesieni

autor:
13 Czerwiec 2012
1
Demetrius Johnson kontuzjowany, finał turnieju wagi muszej na jesieni

Turniej wagi muszej to kolejne z wydarzeń UFC, które obłożone jest swego rodzaju klątwą. Wpierw doszło do kontrowersji przy walce Johnson vs. McCall, w której nie doszło do regulaminowej dogrywki, a obecnie okazało się, że „Mighty Mouse” musi przejść operację, która przełoży finał turnieju na jesień.

Demetrius Johnson będzie musiał przejść operację przepukliny pachwinowej, z którą problemy uniemożliwiają mu obecnie trening. O tym, że doznał kontuzji, przekonał się tuż po powrocie do domu. Johnson doznał także drobnych urazów przedramienia i dłoni, jednak same w sobie nie wyłączyłyby go z najbliższej walki.

„Mighty Mouse” powiedział MMAJunkie, że choć mógł wybrać szybką operację, która wymagałaby tylko kilku tygodni przerwy, lekarze polecili mu bardziej skomplikowaną, która zmniejszy prawdopodobieństwo nawrotów tej dolegliwości. Najprawdopodobniej powróci on na przełomie października i listopada, co z pewnością nie spodoba się Danie White, który mówił, że mistrz wagi muszej powinien już raz bronić pasa, a póki co nawet nie udało się go wyłonić. W innym przypadku walka odbyłaby się już we wrześniu.

Walczący w Team Alpha Male Joseph Benavidez zaliczy łącznie ośmiomiesięczną przerwę od występów w octagonie. Formuła turniejowa i porażka McCalla wyklucza raczej udostępnienie komuś innemu walki o tytuł.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vonski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vonski
Gość
vonski
Offline

Błąd: „„Mighty Mouse” musi przejść kontuzję.” Kontuzję ma, przejść musi raczej operację.