Frank Shamrock zażenowany brakiem szacunku ze strony White’a

autor:
29 Czerwiec 2012
5
Frank Shamrock zażenowany brakiem szacunku ze strony White’a

W hali sław UFC znajduje się obecnie siedmiu zawodników: Mark Coleman, Randy Couture, Royce Gracie, Matt Hughes, Chuck Lidell, Dan Severn i Ken Shamrock, a także założyciel firmy Tapout Charles Lewis. 7 lipca ma dołączyć do tego grona Tito Ortiz, a Frank Shamrock uważa, że pomimo jedynie pięciu pojedynków w UFC powinien znaleźć się w tym elitarnym gronie. W swojej krytyce nie powstrzymuje się od obelg kierowanych bezpośrednio w kierunku Dany.

Frank uważa, że jego dziedzictwo jako pierwszego mistrza wagi średniej UFC (UFC 5-0, cztery udane obrony), pierwszego mistrza wagi średniej Strikeforce, pierwszego mistrza wagi półciężkiej WEC, a także reprezentanta sportu w mediach, negocjacjach i w dyskusjach z komisjami powinno gwarantować mu miejsce wśród innych prekursorów sportu.

Osobiście nie dbam o obecność w Hali Sław, ale moja żona była dość mocno wkurzona, że się tam nie znalazłem. MNie to nie obchodzi. Uważam, że to niesamowite, że Tito się tam znalazł, zasłużył na to. Wierzę, że także powinienem tam być, ale to nie jest moja Hala Sław. Jeśli chcą mnie tam umieścić, to wspaniale. Ale nie będę się budził w nocy jeśli tak nie będzie.

To zdecydowanie kwestia prywatnych porachunków między mną, a Daną. Zrobiłem wszystko, co potencjalnie mogłem zrobić dla sportu. Jednak Dana i ja nie dogadujemy się. To totalny dupek i gnębiciel. Szkoda mi na niego oddechu.

Na tym nie kończą się jednak ostre słowa Shamrocka o Danie. Zapytany o to, co zrobiłby, gdyby spotkał Danę w ciemnej uliczce odpowiada:

Jako pierwszy instruktor sztuk walki Dany znam doskonale jego umiejętności i ograniczenia, chciałbym mieć taką okazję.

Shamrock podkreślił także, że wciąż nie utrzymuje kontaktów z bratem i nie zna go osobiście jako człowieka.

Jesteśmy z bratem innymi ludźmi. Jesteśmy obaj mistrzami i obaj mamy swoją drogę. Ja nie zgadzałem się z jego drogą i wybrałem inną, co bardzo mu się nie spodobało.
(…)
Obydwaj byliśmy adoptowani przez cudownego człowieka, Boba Shamrocka i staliśmy się braćmi przez tego człowieka. Staliśmy się braćmi przez walki, ale nie znam tego gościa. Nigdy nie dostałem kartki na Święta czy telefonu na urodziny. To tylko kolejny facet, którego spotkałem i który był moim nauczycielem sztuk walki. Mam do niego ogromny szacunek w tej dziedzinie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
El HombreBossuF. GeorgiewBlade Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Na tamte czasy to byli przeciwnicy z górnej półki bo reszta była w Pride.

Bossu
Gość
Bossu
Offline

No Frank Shamrock w UFC stoczył tylko 5 walk, co prawda wszystkie wygrał ale przeciwnicy nie byli za bardzo wymagający oprócz Tito w tamtych czasach oczywiście. Hall of Fame raczej nie dla niego.

El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

Frank Shamrock był solidnym zawodnikiem, zasłużył na miejsce w UFC Hall Of Fame, jego walka z Ortizem była świetna.

Blade
Gość
Blade
Offline

„Jako pierwszy instruktor sztuk walki Dany znam doskonale jego umiejętności i ograniczenia, chciałbym mieć taką okazję.” – czyli on w ogóle uznaje Danę jako godnego przeciwnika, jestem w szoku. Przecież Dana nie jest fighterem…