Hardcorowy Koksu ponownie na MMA Attack!

02 czerwiec 2012
21
Hardcorowy Koksu ponownie na MMA Attack!

W trakcie przeprowadzonego wczoraj wywiadu z Dariuszem Cholewą, dowiedzieliśmy się, że Robert Burneika spędził w Gliwicach ostatni weekend i dostaliśmy potwierdzenie, że popularny kulturysta będzie kontynuował przygodę z MMA (Attack).

Wiemy, że nie będzie to trzecia gala, organizowana w Zielonej Górze 29-go września, lecz prawdopodobnie czwarta gala. Mieliśmy to szczęście, jako pierwsi w Polsce usłyszeć i przekazać tę zaskakującą zmianę decyzji ze strony „Koksa”, który postanowił przedłużyć przygodę z mieszanymi sztukami walki.

„Robert Burneika, jeżeli chodzi o freak fighty, jest dla nas w tej chwili fundamentem. Chcemy z nim współpracować i po ostatnim spotkaniu jakie miałem z nim dwa dni temu, Robert zgodził się na współpracę i tak będziemy – jeżeli nic się nie zmieni – współpracować na warunkach już ustalonych.”

Dariusz Cholewa, zapytany o kolejność w jakiej ustawione będą poważne walki z tymi, które mają za zadanie przyciągnąć przeciętnego zjadacza chleba, zdaje się potwierdzać, że freak fighty powoli, ale konsekwentnie będą odgrywać coraz mniejszą rolę.

Zrobiłem eksperyment w Katowicach i puściłem tę walkę przedostatnią [Najman vs. Burneika]. To była ewidentnie moja decyzja i szczerze mówiąc, w ogóle nie żałuję tego kroku. Stawiam na prawdziwe MMA.
„Freak shows” odgrywają dużą rolę w popularyzacji MMA, nakręcają i budują oglądalność w trakcie gal. Nie ma co ukrywać, że chcielibyśmy to jakoś zrównoważyć i przejść bardziej w zawodowe MMA.”

Choć za kulisami mówi się o byłym trenerze Mariusza Pudzianowskiego i Marcina Najmana – Mirosławie Oknińskim, to jednak ostateczny przeciwnik dla Burneiki wciąż jest w fazie ustaleń. Wszystko wskazuje także na to, że nie zobaczymy – przynajmniej na MMA Attack – asystenta Roberta Burneiki, Michaela Konowalskiego, który ubiegał się o walkę z Najmanem lub Oknińskim.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MKSLA
MKSLA
9 lat temu

Można wiedzieć o co chodzi? Jakie nagranie?

Bonias
Bonias
9 lat temu

Poprzez takie informacje Burneika traci w moich oczach pozostałości zyskanej wcześniej sympatii. Do dziś czuję niesmak po nagraniu z szatni Koksa które ujawnia o co tutaj chodzi… Robercie B. zamiast arbuzów powinieneś kopać żonę za głupotę i pazerność!(Teraz tylko biznes…) Wstyd!

Wonsz
Wonsz
9 lat temu

Ja już nie będę.
Niedokarmiany troll umiera z głodu. 😀

Mastafu
Admin
9 lat temu

Ja nie unoszę się nad Waszymi sporami, z pełnym spokojem zalecam dla własnego zdrowia psychicznego nie napinanie się do siebie wzajem w internecie 😉

kuba
kuba
9 lat temu

Wonsz… juz ci pisze co mialem na mysli ??? muj komentarz odnosi sie do twojej osoby bo jak dla mnie jestes tepakiem !!! pier…. takie bzdury w tych komentarzach twojich ze jest mi zal ciebie:D

Wonsz
Wonsz
9 lat temu

@kuba
Nie nazywaj mnie tak, jak nazwałeś mnie w ostatniej linijce twoich wypocin, bo pomyślą, że jeszcze jesteśmy braćmi.

Poza tym, polecam lekturę słownika poprawnej polszczyzny, interpunkcji i przy okazji ortograficznego, bo ciężko odczytać co miałeś na myśli.

W sumie, po co ja to piszę? Mam nieodparte wrażenie, że jesteś trollem.

kuba
kuba
9 lat temu

wonsz… nie stawiaj na rowni najmana ,burneike z pudzianem !! dentko pudzialo ma juz 7 walk i ostro zapierdala na treningach nie to co te dwa tłuki!!!! Ale widac ze tobie bozia rozumu nie dala i musi bycjeden wielki TEpy chu… w srodowisku wonsz !!!!!!!!

Rufus87
Rufus87
9 lat temu

nie bylo czasem w poprzednim wywiadzie z d.ch. mowy o tym,ze od mmaa 3 rezygnują z freak fightow?

fan MMA
fan MMA
9 lat temu

MAM NADZIEJE, ZE BEDZIE TO KAMIL VANDERLEI BAZELAK
CHCE ZOABCZYC PRAWDZIWA JATKE, OSTRE NAPIERDALANIE SIE W KLATCE

Mastafu
Admin
9 lat temu

Nie istnieje coś takiego jak spoiler na portalu branżowym 😉

Wonsz
Wonsz
9 lat temu

Dzięki, TD.

Wonsz
Wonsz
9 lat temu

Przyganiał kocioł garkowi. Jeśli masz zamiar mnie dalej obrażać za to, że się zapomniałem to się kulturalnie pisząc… przymknij. Sam bym usunął tamtą wypowiedź. Jeśli ktoś z redakcji to przeczyta to proszę o skasowanie tamtej wypowiedzi dot. TUFa.

zxc
zxc
9 lat temu

Wonsz powinieneś dostać bana prosto na ten twój głupi łeb

Wonsz
Wonsz
9 lat temu

comment image

dantev
dantev
9 lat temu

spoiler alert!! człowieku….ogarnij się!

Wonsz
Wonsz
9 lat temu

Ta wiadomość może być dobra jeśli idzie o marketing.
Jeśli idzie o poziom sportowy to ani jego, ani Najmana ani Pudzianowskiego nie chciałbym nigdy zobaczyć w granicach ringu/klatki.

AMEN

halls
halls
9 lat temu

Każdy jest do kupienia, pytanie za ile?

S
S
9 lat temu

Nie ma lipy!

glova
glova
9 lat temu

bardzo dobra wiadomosc 🙂

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x