KJ Noons nazywa Josha Thomsona tchórzem

28 Czerwiec 2012
0
KJ Noons nazywa Josha Thomsona tchórzem

W ekskluzywnym wywiadzie dla bjpenn.com, KJ Noons – który stara się o walkę na sierpniowej rozpisce Strikeforce – wypowiedział kilka niewybrednych komentarzy o jego byłym przeciwniku Joshu Thomsonie, który również chce walczyć na tej tej samej karcie. Spekulancie nie wykluczają rewanżu, który mocno nie w smak KJ’owi

„Nigdy więcej nie wymienię imienia tego gościa moimi ustami. Nigdy nie chcę już z nim walczyć. On nawet nie zasługuje, żeby być w ringu… tchórz.”

Choć nie należy do zawodników, którzy wybierają sobie przeciwników, Noons zdaje sobie sprawę, że ostateczna decyzja należy do organizacji z którą podpisał kontrakt.

„Nie czuję się dobrze mówiąc złe rzeczy o innych ludziach i tak naprawdę, ostatecznie wszystko zależy od tego co chce organizator. Cokolwiek będą chcieli zrobić. Ja jedynie trenuję i walczę z tym z kim oni sobie zażyczą. Wiem, że to kłóci się z tym co właśnie powiedziałem, ale to ostatecznie ich decyzja.”

Mocna reakcja KJ’a jest oczywiście spowodowana marcowym wynikiem spotkania z Joshem, którą przegrał na punkty po trzech rundach po tym, jak Thomson przyjął mocno nieefektowną – acz skuteczną – taktykę walki. Stawką pojedynku było pierwsze miejsce w kolejce do pasa wagi lekkiej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o