Krzysztof Jotko gościem Nastula Team i komentarz Mirosława Oknińskiego

19 czerwiec 2012
1
Krzysztof Jotko gościem Nastula Team i komentarz Mirosława Oknińskiego

Już od pewnego czasu dochodziły nas słuchy, że trenujący na co dzień w Okniński MMA Krzysztof Jotko interesował się rozwijaniem swoich umiejętności również poza Okniński MMA. Najczęściej mówiło się o regularnych treningach w Nastula Club, gdzie pojawił się właśnie ostatnio 22-letni zawodnik, jedyny już w Polsce posiadacz czystego rekordu 10-0. Delikatna sprawa nie była specjalnie poruszana przez media w ostatnim czasie, spekulowano tylko za kulisami o rozejściu się i sporach z Mirosławem Oknińskim, jednak poproszony o komentarz trener uspokaja w krótkim komentarzu, którego nam dziś udzielił.

Krzysztof nie przechodzi do innego klubu. To, że się gdzieś pojawił w innej sekcji żeby potrenować jest jak najbardziej OK. Moi zawodnicy mają podpisane ze mną umowy, które zezwalają im również na treningi w innych klubach, pod warunkiem, że walczą pod moją banderą.

Pozostaje tylko pytanie, jak często Krzysiek Jotko odwiedzać będzie Nastula Team i korzystał z treningów z tamtejszymi zawodnikami. Trening w różnych klubach jest zupełnym standardem, ale w taka już specyfika MMA, że zawsze gdzieś przy takich decyzjach będą pojawiać się niedopowiedzenia, podteksty i cięższa atmosfera. Tym bardziej cieszymy się, że wbrew wcześniejszym pogłoskom, wszystko w tym konkretnym przypadku wydaje się być w porządku.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El Hombre
El Hombre
9 lat temu

I dobrze, niech się chłopak rozwija bo ma talent.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x