Krzysztof Jotko gościem Nastula Team i komentarz Mirosława Oknińskiego

19 Czerwiec 2012
1
Krzysztof Jotko gościem Nastula Team i komentarz Mirosława Oknińskiego

Już od pewnego czasu dochodziły nas słuchy, że trenujący na co dzień w Okniński MMA Krzysztof Jotko interesował się rozwijaniem swoich umiejętności również poza Okniński MMA. Najczęściej mówiło się o regularnych treningach w Nastula Club, gdzie pojawił się właśnie ostatnio 22-letni zawodnik, jedyny już w Polsce posiadacz czystego rekordu 10-0. Delikatna sprawa nie była specjalnie poruszana przez media w ostatnim czasie, spekulowano tylko za kulisami o rozejściu się i sporach z Mirosławem Oknińskim, jednak poproszony o komentarz trener uspokaja w krótkim komentarzu, którego nam dziś udzielił.

Krzysztof nie przechodzi do innego klubu. To, że się gdzieś pojawił w innej sekcji żeby potrenować jest jak najbardziej OK. Moi zawodnicy mają podpisane ze mną umowy, które zezwalają im również na treningi w innych klubach, pod warunkiem, że walczą pod moją banderą.

Pozostaje tylko pytanie, jak często Krzysiek Jotko odwiedzać będzie Nastula Team i korzystał z treningów z tamtejszymi zawodnikami. Trening w różnych klubach jest zupełnym standardem, ale w taka już specyfika MMA, że zawsze gdzieś przy takich decyzjach będą pojawiać się niedopowiedzenia, podteksty i cięższa atmosfera. Tym bardziej cieszymy się, że wbrew wcześniejszym pogłoskom, wszystko w tym konkretnym przypadku wydaje się być w porządku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
El Hombre Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
El Hombre
Gość
El Hombre
Offline

I dobrze, niech się chłopak rozwija bo ma talent.