Luke Rockhold nie jest fanem teamu Grega Jacksona

27 Czerwiec 2012
1
Luke Rockhold nie jest fanem teamu Grega Jacksona

Coraz większa fala krytyki, spadająca na – uznanego za najlepszego trenera 2009/2010 roku – Grega Jacksona nie jest przypadkiem. Ostatnie wydarzenia, a raczej sposób w jaki walczą jego podopieczni, nie przysporzyły ekipie Jacksona zbyt wielu fanów. Nie dziwi więc, że zawodnicy czują się coraz bardziej sfrustrowani, kiedy nawet energetyczny i widowiskowy Clay Guida, unika walki.

Luke Rockhold (9-1), który wkrótce stanie twarzą w twarz z Timem Kennedym (14-3) wielokrotnie ostrzegał, że nie zamierza bronić pasa wagi średniej Strikeforce w stylu jaki narzuci jego przeciwnikowi trener Greg Jackson. Im bliżej walki, tym więcej krytyki dla przeciwnego obozu ze strony obecnego mistrza.

„Myślę, że to już przekroczenie granicy. To jest styl Tima, w jego ostatniej walce. mam na myśli to, że jest wielu zawodników pochodzących z tego teamu, mają swoje sprytne plany walki, podążają za nim a to nie są zwykle zbyt ekscytujące strategie, ale dzięki temu czasami zwyciężają pojedynki. Niezbyt mnie to ekscytuje. Nie jestem wielkim fanem jego stylu walki.”

Rockhold poszedł dalej i zdradził kilka trików, których Greg Jackson używa jako zagrywki pod publikę i pod sędziów.

„Ich trener wykrzykuje ich imiona z narożnika, jak ‚Świetna robota, piękny low kick Tim Kennedy’ czy to czy tamto. Myślę, że w ten sposób próbuje wpłynąć na umysły sędziów i jest to pewna forma oszustwa. Jestem tam aby walczyć. Jestem pewny swoich umiejętności i nie pozwolę zwolnić rytmu tego pojedynku. Cokolwiek przyniesie ze sobą do stołu, to nie będzie miało znaczenia, ponieważ zamierzam to zniwelować i zagrać po swojemu.”

14 lipca, Luke i Tim staną naprzeciw siebie i wówczas wyjaśni się czy finezja i game plan idą ze sobą w parze. Mistrz podkreślił to raz jeszcze:

„Mam nadzieję, że wyjdzie aby ze mną walczyć na środku jak i gdziekolwiek indziej w klatce. To są mieszane sztuki walki. Zrezygnowałem z zapasów właśnie z tego powodu. Chcę walczyć!”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
dantev Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dantev
Gość
dantev
Offline

Dawaj Luke….użyj mocy…nie daj się nudziarzom Jacksona!!!