Menedżer Silvy twierdzi, że „Chael poczuł presję, iż teraz rzeczy dzieją się na poważnie.”

28 czerwiec 2012
3
Menedżer Silvy twierdzi, że „Chael poczuł presję, iż teraz rzeczy dzieją się na poważnie.”

Wieloletni przyjaciel i menedżer Andersona Silvy – Ed Soares twierdzi, że choć widział już niejedno w tym biznesie, to poniedziałkowa telekonferencja a przede wszystkim słowa Brazylijczyka, zaskoczyły nawet jego samego.

„To było dla mnie spore zaskoczenie, nie spodziewałem się takiego rodzaju postawy ze strony Andersona. Tylko on może wyjaśnić powód dla którego odzywał się w ten sposób. To było to, co akurat miał na myśli i powiedział je głośno, ale tylko on i Bóg wie jaki był tego cel.”

Wielomiesięczna prowokacja Sonnena w końcu przekroczyła dozwolony poziom i choć sytuacja tylko podgrzała całą sytuację, to – wg Soaresa – Silva miał na celu coś więcej niż tylko zwiększyć sprzedaż PPV.

„Anderson jest bardzo poważny w tej kwestii. Zamierza wysadzić w powietrze tego gościa. Anderson nigdy wcześniej nie walczył z takim nastawieniem a Sonnen przekroczył limit i zapłaci za swoje słowa.”

Co więcej, Ed Soares uważa, że Chael na poważnie przeraził się słów obecnego mistrza, stąd jego reakcja a w zasadzie jej brak.

„Sonnen wypowiedział zbyt wiele słów (wcześniej). Chciał podkręcić walkę i po długich treningach, jest we właściwym pędzie. Jeżeli przysłuchacie się telekonferencji, Sonnen był cicho. Na pewno poczuł presję, poczuł że teraz rzeczy dzieją się na poważnie.”

Chael potrzebował niemal dwóch dni na przygotowanie odpowiedzi… TUTAJ

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El Hombre
El Hombre
9 lat temu

Gdyby nie Sonnen to ta walka nie sprzedała by się tak dobrze i nie wyczekiwalibyśmy na nią z taką chęcią, to Chael nakręca tu hype 🙂

metaraon
metaraon
9 lat temu

Sonen sam potrzebuje się nakręcić, stworzyć sobie dodatkową presję. Zobaczymy, jednak, czy uniesie ciężar gniewu pająka.

MMAniak
MMAniak
9 lat temu

Zgadzam się w 100% z Soaresem. Miarka zdecydowanie się przebrała.
Zdziwiły mnie jedynie słowa Chaela, który stwierdził, że: „Cóż, miło jest widzieć prawdziwego Andersona Silvę. Wiecie, ten gość to ścierwo, tak jak mówiłem przez lata”. – Nie rozumiem jak Sonnen, który od dłuższego czasu ubliża Spiderowi, ba! nie tylko Andersonowi, a Jego rodzinie, z wyjątkowo wrogim nastawieniem w stosunku do Brazylijczyków, może się przejąć takimi słowami? Chael sam do tego doprowadził. Mówiąc „ścierwo” o Andersonie, tak na prawdę jest krytyczny sam w stosunku do siebie, gdyż to On propaguje walkę na słowa i sam używał zwrotów co najmniej niestosownych – ja nie rozumiem takiego zachowania. Ta sytuacja z pewnością zaostrzy apetyty fanów i myślę, że tej walki długo nie zapomnimy- oby tak było i oby to dobro zwyciężyło, oby Spider zlał rozgadanego Amerykanina, czego z całego serca Mu życzę!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x