Zestawienia na wrześniowym SFL

autor:
28 czerwiec 2012
6
Zestawienia na wrześniowym SFL


zdjęcie powyżej chyba nigdy nam się nie znudzi…

Dopiero co pisaliśmy o nowych nabytkach SFL, a już mamy okazję zobaczyć kto został zestawiony z kim na wrześniowej gali SFL. Organizacja przyjęła dość specyficzny sposób matchmakingu i jestem pewien, że też podrapiecie się po głowie, widząc tego rodzaju zestawienia przy naprawdę dobrym dostępie do klasowych zawodników.

Pierwszy z zestawień będzie walka Todda Duffee (7-2) z Jeffem Monsonem (46-13-1). „The Snowman” od czasu porażki z Fedorem uzyskał rekord 3-1, walcząc głównie dla M-1, jednak w chwili obecnej podpisał kontrakt dający pierwszeństwo SFL. Z kolei Duffee walczył przez ostatnie dwa lata tylko raz, pokonując Neila Grove’a przez szybkie TKO w swoim ulubionym stylu.

Drugą z ogłoszonych walk jest Thierry Rameau Sokoudjou (12-10) vs. Trevor Prangley (25-9-1). „African Assasin” był niekaktywny zawodniczo od czasu porażki z Janem Błachowiczem, podczas gdy Prangley odbudowywał swój rekord, pokonując Bagę Agaeva i George’a Storka. Warto dodać, że pomimo obecnie niskiego statusu i pozycji w rankingach, jedyne porażki w rekordzie Trevora Prangleya pochodzą z walk z klasowymi zawodnikami, takimi jak Hector Lombard, Chael Sonnen, Tim Kennedy czy Renato Sobral.

Trzecim starciem na SFL 4 będzie walka Satoshi Ishii (4-2-1) vs. Jimmy Ambriz (16-18-1) i tutaj zachodzę w głowę najbardziej. Nie mam bowiem pojęcia „co organizator miał na myśli”. Ambriz od czasu porażki z Pawłem Nastulą walczył tylko na pierwszym SFL, wygrywając przez szybkie TKO. Nie zmienia to faktu, że od 2010 roku osiągnął rekord 2-6, podczas gdy Ishii nie walczył ani razu od czasu porażki z Fedorem Emelianenko. Tak czy inaczej do starcia dojdzie, a zwycięzca będzie dalej promowany i kreowany przez federację.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
9 lat temu

Duffe walczył w przeciągu ostatnich dwóch lat z Overeemem, co prawda 18 sekund, ale walczył 🙂

El Hombre
El Hombre
9 lat temu

War Sokoudjou ! 🙂

Redakcja MMAnews.pl
Admin
9 lat temu

Niemożliwe, błąd? Franek, wytłumacz się. No chyba, że niedawno przegrał 118 walk o których nikt nie wiedział.

Mangu
Mangu
9 lat temu

Jeffem Monsonem (46-131-1)- bład malutki ,ale każdemu sie zdarza ;]

DarkYoda
DarkYoda
9 lat temu

Jest błąd Jeff przegrał tylko 13 walk a nie 131 jak wynika z wyzej widniejącego tekstu

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x