Znani i mniej znani, którzy walczyli w ten weekend – video

18 czerwiec 2012
3
Znani i mniej znani, którzy walczyli w ten weekend – video

Kiedy zawodnicy wypadają z pierwszej ligi, na ogół słuch o nich zanika a ich poczynania śledzą co najwyżej hardcorowi fani. Oto krótki przegląd z ostatnich dni. Walczyli m. in. Tim Sylvia, Jorge Santiago, Bob Sapp, Karo Parisyan i Sergio Pettis.

Tim Sylvia (31-7) walczył w sobotę na NEF Fight Night 3 a jego przeciwnikiem był Randy Smith (14-11). Maine-iac potrzebował zaledwie dwunastu sekund, aby doprowadzić do trzeciego zwycięstwa z rzędu. Samo nagranie jest bardzo ubogie, bo zawiera jedynie cztery ostatnie sekundy, kiedy pozostało jedynie postawić kropkę nad „i”. Czy 7 na 8 wygranych pomoże mu powrócić do UFC? Dana White nie ustępuje i twierdzi, że nie. Znając prezydenta UFC, nigdy nie mów nigdy.

UPDATE: Mamy nowe, ładne i pełne video z walki.

Jorge Santiago (25-10) jest typem zawodnika, który nie radzi sobie za dobrze w UFC (1 wygrana 4 pojedynki) ale świetnie daje sobie radę wszędzie poza nim. Dwa nieudane powroty do pierwszej ligi mogą go wystarczająco przekonać, żeby darować sobie UFC. Jedno jest pewne, dla Brazylijczyka była to ostatnia walka w kat. 185 i następna będzie już w kat. 170 funtów. Walka miała miejsce na Titan Fighting Championship 23 i zakończyła się przepiękną skrętówką, której ofiarą padł Justin Guthrie (16-5)

Tak tak, ponownie Bob Sapp (11-15-1). Dzisiaj na trzecim miejscu naszej listy, ponieważ obiecaliśmy nie dawać mu zbyt wielu „propsów” za – opisywane wielokrotnie – podejście do tematu rywalizacji sportowej. Musimy to jednak przyznać, na tle poprzednich przegranych, tym razem Amerykanin przetrwał całkiem długo, bo aż 9 minut. Czyli tyle, ile w sumie 8 jego poprzednich porażek z rzędu. Ta była oczywiście dziewiątą i miała miejsce w sobotę na Road FC 8 a jego przeciwnikiem był Jong Dae Kim (4-2)

Kolejnym zawodnikiem na naszej liście jest Karo Parisyan (20-9-1), który zapowiadał mocny powrót do UFC, jaki miał mu zapewnić sobotni pojedynek z Johnem Gundersonem (34-12-2) na ShoFIGHT MMA 20. Video jeszcze nie jest dostępne, ale wiemy już, że Ormianin przegrał w połowie pierwszej rundy, przez duszenie gilotynowe i będzie musiał przełożyć plany powrotu do pierwszej ligi.

Ostatni na liście jest brat znanego Antonyego Pettisa, 18-letni Sergio Pettis, który walczył w weekend i zapracował na swój niepokonany rekord 5-0, przeciwko Tomowi McKenna (5-2). Pojedynek miał miejsce w piątek na gali Legends of Fighting Championship a po zwycięstwie, młody Sergio otrzymał kontrakt w Tachi Palace Fights. Oto video z walki.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
asdas
asdas
10 lat temu

Szkoda Karo, ostatnie coś mu się nie wiedzie, ale to zajebisty zawodnik mam nadzieję, że zobaczę go jeszcze w ufc 🙂

El Hombre
El Hombre
10 lat temu

Jorge Santiago miał na tej gali walczyć z Jay’em Silva ale ten drugi odpadł z powodu kontuzji a szkoda…

halls
halls
10 lat temu

Bob jak zawsze dieta mistrzów, ciekawe jak on tą rzeźbę utrzymuje… dodatkowo w jego wieku

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x