Bisping o realnej perspektywie walki o tytuł

autor:
22 Lipiec 2012
0
Bisping o realnej perspektywie walki o tytuł

Wszystko wskazuje na to, że UFC dało „Hrabiemu” realną obietnicę walki o tytuł. Jeśli Dana White nie igra sobie z zawodnikiem, od walki z Andersonem Silvą dzieli go już tylko jedno wyraźne zwycięstwo z Brianem Stannem. Tak przynajmniej twierdził Brytyjczyk we wczorajszej rozmowie z ESPN.

Powiedziano mi, że jeśli go pokonam – i zrobię to porządnie – dostanę walkę o tytuł. Ale nie mam tego na piśmie, więc prawdopodobnie to nic nie znaczy.

Bisping wypowiedział się na temat Lombarda bardzo celnie, wykazał jego główne słabości na dzień przed niespodziewaną porażką z Timem Boetschem. Można powiedzieć, że wskazał klucz do pokonania Lombarda, który niezależnie od niego znalazł obóz jego dzisiejszego rywala.

Ludzie mówią, że będzie następny dla Andersona Silvy? Bez takich, nie ma szansy żeby on walczył z Andersonem Silvą, ponieważ taktyka Silvy zakłada operowanie dystansem. Myślę, że to fatalne zestawienie dla Hectora Lombarda, on nigdy nie znajdzie się dostatecznie blisko.

Bisping posiada rekord 4-1 w ostatnich pięciu walkach, z minimalną, zdaniem niektórych kontrowersyjną porażką z Chaelem Sonnenem. Jest pewien, że Anderson Silva jest zawodnikiem do pokonania.

Za każdym razem, kiedy widzę walki Silvy, wygląda jak zwykły śmiertelnik, jeśli tylko tego chcesz. Zawsze wygląda na kogoś do pokonania. To dobra rzecz w osobach mistrzów – znajdują drogę żeby wygrać. Nieważne jak źle toczy się walka, to jak się kończy jest tym, co naprawdę się liczy. Anderson zawsze wychodzi jako zwycięstwa, uchylam przed nim kapelusza, ale widzę luki w jego grze.

„Hrabia” zdaje sobie jednak sprawę, że ewentualna walka o tytuł nie odbędzie się w Anglii.

Szanse są zerowe. To by była walka moich marzeń, ale nie mamy kultury PPV w Anglii.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o